Flag_of_Ukraine

Jak wybrać odpowiedniego partnera flotowego lub rozliczeniowego?

Jeszcze do niedawna każdy, kto chciał pracować w charakterze kierowcy taksówki, powinien posiadać nie tylko własne auto, ale również odpowiednią licencję i mieć założoną działalność gospodarczą. Obecnie praca taksówkarza jest znacznie łatwiejsza i  nie wymaga aż tylu formalności pod warunkiem, że przyszły kierowca znajdzie dobrego partnera rozliczeniowego lub flotowego.

Na co warto zwracać uwagę przy wyborze partnera flotowego lub rozliczeniowego?

Praca kierowcy taxi w Warszawie czy Krakowie może być naprawdę prosta i nie wymagać wielu formalności – niezbędne będzie jednak znalezienie odpowiedniego partnera flotowego lub rozliczeniowego, który pomoże kierowcy w zorganizowaniu wielu spraw, aby ten mógł skupić się wyłącznie na najprzyjemniejszej kwestii, czyli jeździe samochodem.

Elastyczne godziny pracy

Wielu kierowców decyduje się na prowadzenie taksówki  tylko w ramach zajęcia dodatkowego, mającego na celu podreperowanie budżetu. Dlatego dobry partner powinien umożliwiać samodzielne ustalanie grafiku, aby to sam kierowca mógł decydować o tym, ile będzie pracował (pamiętając o tym, że im więcej kursów wykona, tym więcej zarobi).

Badania lekarskie i psychologiczne

Dobry partner flotowy ułatwi kierowcy wykonanie badań lekarskich i psychologicznych – osoby, które zdecydują się na nawiązanie współpracy z ERES Partner mają zadanie ułatwione. W jednym miejscu szybko i bez problemów będą mogli załatwić wszystkie niezbędne do rozpoczęcia pracy badania.

Zdjęcie do identyfikatora

Każdy kierowca musi mieć zdjęcie do identyfikatora, dokładnie takie samo, jak do dowodu osobistego. Przy współpracy z ERES Partner takie zdjęcie można wykonać już przy pierwszej wizycie w biurze – to wygodne rozwiązanie i eliminuje problem związany ze znalezieniem dobrego fotografa.

Pomoc w przeglądzie

Każdy kierowca, który decyduje się na wykonywanie przewozów swoim samochodem, musi wykonać przegląd TAXI. W ERES Partner można wykonać to w stacji diagnostycznej znajdującej się nieopodal biura, szybko, wygodnie i bardzo dokładnie.

Jasne zasady współpracy

Dobry partner flotowy i rozliczeniowy ma jasne zasady współpracy z kierowcami. Ci ostatni dokładnie wiedzą, w jaki sposób są rozliczani. Działając z ERES Partner mają dostęp przez cały czas do panelu kierowcy, mają wgląd w swoje zarobki, statystyki wszystkich kierowców, na bieżąco są również informowani o ewentualnych promocjach i konkursach.

Legalne zatrudnienie

Współpracując z ERES Partner każdy zatrudniony jest legalnie. W przypadku cudzoziemców kierowca przed rozpoczęciem zatrudnienia musi posiadać wszystkie wymagane przepisami zezwolenia i badania lekarskie.

Minimum formalności

Dobry partner flotowy i rozliczeniowy ułatwia kierowcy zorganizowanie wszystkich formalności, które muszą zostać dopełnione, zanim rozpocznie on zatrudnienie. W ERES Partner każdy kierowca może liczyć na wsparcie, dzięki czemu nie musi on martwić się formalnościami, za to ma szansę skupić się na rozpoczęciu pracy.