Flag_of_Ukraine

Najczęściej zadawane pytania przez kierowców taxi

Wiele osób chcących rozpocząć przygodę z rynkiem przewozu osób przy pomocy aplikacji szuka odpowiedzi na dręczące ich pytania. Nasza firma kieruje się dewizą: „Kto pyta, nie błądzi”. W tym miejscu umieściliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez kierowców, którzy pragną rozpocząć z nami współpracę. Zapoznaj się z nimi i zyskaj pewność, że taka praca naprawdę się opłaca. W sytuacji, gdy nie znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie, zapraszamy do kontaktu! Z przyjemnością odpowiemy na każde z nich. Nie spoczniemy, dopóki Twoja ciekawość nie zostanie zaspokojona.

Czy muszę prowadzić działalność gospodarczą, aby rozpocząć współpracę z firmą ERES Partner?

Rozpoczynając z nami współpracę, nie jesteś zobligowany do prowadzenia działalności gospodarczej. Nie wymagamy również jej zakładania. Osobiście zatrudniamy kierowców kat b i wypłacamy im wynagrodzenie. Co więcej, pomagamy w skompletowaniu wszystkim niezbędnych dokumentów, które są niezbędne do pomyślnego przebiegu procesu zatrudnienia.

Jaki muszę posiadać samochód, aby rozpocząć pracę?

Odpowiedź na to pytanie jest niejednoznaczna. Każda z aplikacji ma bowiem co do tego swoje indywidualne wymagania, które uzależnione są od wielu czynników. W ogólnym rozrachunku za bezpieczne przyjmuje się założenie, że samochód nie powinien być starszy niż 2002 r. Pamiętaj! Masz nasze pełne wsparcie! Z przyjemnością pomożemy ustalić Ci czy Twój samochód spełnia wymagania, a jeśli nie, możesz skorzystać z naszej floty!

Czy firma ERES Partner współpracuje z obywatelami innego kraju?

Firma ERES Partner jest otwarta na współpracę z każdym! Dla nas nie ma znaczenia to skąd pochodzisz, czy też co wyznajesz. Jeśli jesteś osobą z innego kraju i pragniesz rozpocząć z nami współpracę, nie martw się! Z przyjemnością pomożemy Ci uzyskać odpowiednie zezwolenie na pracę w naszym kraju, a także stosowną kartę pobytu. Co więcej, zespół ERES Partner to ludzie, którzy bez wątpienia pomogą Ci rozwiązać problemy dnia codziennego mieszkania w obcym dla Ciebie państwie. Nie zwlekaj więc i rozpocznij z nami współpracę!

Ile wynosi koszt współpracy z firmą ERES Partner?

Koszt współpracy z nami jest stały i zawsze wynosi 50 zł za rozliczenie. Cena ta umożliwia Ci dostęp do wszystkich aplikacji, przy pomocy których możesz świadczyć usługę przewozu osób prywatnych. Ponoszone przez Ciebie koszty to także gwarancja na stały kontakt z nami i wsparcie przy każdym napotkanym przez Ciebie problemie.

Czy jeśli chcę pracować na kilku aplikacjach, koszt wzrasta?

Nie, koszt współpracy z nami jest zawsze taki sam. Oznacza to, że niezależnie od ilości aplikacji, na których pracujesz, uiszczasz nam zawsze taką samą opłatę. Niezmiennie wynosi ona 50 zł. To dla Ciebie dobre rozwiązanie. Dzięki temu możesz pracować na kilku aplikacjach jednocześnie. Umożliwia Ci to realizację kursu, który w danym momencie jest dla Ciebie najbardziej opłacalny.