Flag_of_Ukraine

Proces rekrutacji kierowców w ERES Partner

Praca jako kierowca taxi to zawód, który daje wiele możliwości. Jeśli jesteś zainteresowany taką pracą, zapewne zastanawiasz się, jak wygląda proces rekrutacji. W ERES Partner staramy się, aby był on jak najprostszy i najbardziej przejrzysty. Przyjrzyjmy się, jak wygląda proces rekrutacji kierowców w naszej firmie.

Pierwszy kontakt i wizyta w biurze

Proces rekrutacji rozpoczyna się od pierwszego kontaktu. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub odwiedzić jedno z naszych biur. Podczas pierwszej wizyty omówimy z Tobą warunki współpracy, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci wypełnić niezbędne dokumenty.

Skompletowanie wymaganych dokumentów

Aby rozpocząć pracę jako kierowca taxi, musisz skompletować kilka dokumentów. Najważniejszym z nich jest zaświadczenie o niekaralności. To dokument, który potwierdza, że nie byłeś karany i możesz pracować jako kierowca taxi. Jeśli nie masz takiego zaświadczenia, pomożemy Ci je uzyskać.

Badania lekarskie i zdjęcie

Kolejnym krokiem w procesie rekrutacji jest wykonanie badań lekarskich. Są one niezbędne do potwierdzenia, że jesteś zdolny do pracy jako kierowca. Badania te możesz wykonać na miejscu, w siedzibie naszej firmy. Podobnie jest ze zdjęciem – jeśli nie masz aktualnego zdjęcia, możemy je zrobić na miejscu.

Rozpoczęcie pracy już w ciągu 24 godzin

Co bardzo ważne, pracę jako kierowca taxi możesz rozpocząć już w ciągu 24 godzin od wizyty w naszym biurze! Dzięki temu, nie musisz czekać na rozpoczęcie nowej pracy. Wszystko załatwiamy szybko i sprawnie, abyś mógł jak najszybciej zacząć zarabiać.

Podsumowanie

Proces rekrutacji kierowców w ERES Partner jest prosty i przejrzysty. Staramy się, aby był jak najmniej stresujący dla naszych kandydatów. Jeśli jesteś zainteresowany pracą jako kierowca taxi, skontaktuj się z nami już dziś. Czekamy na Ciebie!