Flag_of_Ukraine

Uber, Bolt, Freenow – a może wszyscy na raz?

W wielu miastach coraz większą popularnością cieszą się aplikacje, które powstały w celu przewozu prywatnych osób. Sposób ten stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych firm taksówkarskich. Wzrost zainteresowania tego typu aplikacjami zauważamy również u osób aktywnie poszukujących pracy. Jeśli jesteś zainteresowany taką ofertą, możesz mieć pewne problemy z podjęciem decyzji, z którą z firm dostępnych na rynku rozpocząć współpracę. Wielu kierowców, rozważających pracę z aplikacjami do przewozu osób, zastanawia się, która z firm oferuje najlepszą opcję zatrudnienia. Stawiają sobie pytanie Bolt, czy Uber? A może Freenow?

Co to jest i jak działa Uber?

Niewątpliwie największy prym na rynku przewozu osób przy pomocy aplikacji wiedzie Uber. Jest on dostępny w wielu polskich miastach, nawet tych mniejszych jak Lublin. Polityka tej firmy opiera się na umożliwieniu zamówienia przejazdu przez klienta a kierowcy jego realizacji. Wszystko to przy pomocy aplikacji mobilnej. Klient zamawia, a kierowca przyjmuje zlecenie w aplikacji, odbiera klienta w ustalonej lokalizacji, a następnie dowozi do celu. Opłata za przejazd pobierana jest automatycznie z konta klienta. Dodatkowo sama podróż może zostać oceniona pod różnymi względami, zarówno przez jedną, jak i drugą stronę. Wystawienie oceny to bardzo ważny etap podróży. Firma ta stawia duży nacisk na bezpieczeństwo, zarówno pasażerów, jak i kierowców. Kierowcy o niskich ocenach nie mogą realizować przejazdów.

Bolt czy Uber? Najważniejsze różnice

Bolt to firma, której profil działania jest bardzo podobny do profilu działania Ubera. Aplikacje tych firm, które bezpośrednio stanowią narzędzie do komunikacji z klientem, są bardzo proste w obsłudze i intuicyjne. Za sprawą współpracy z jedna i drugą firmą jesteś w stanie w łatwy i przyjemny sposób zarobić sporą ilość gotówki. Pracując w Bolcie w Warszawie czy Uberze w Krakowie możesz pracować, kiedy chcesz i ile chcesz. Znamy podobieństwa, a co z różnicami? Niewątpliwie można tu mówić o popularności. Po przeanalizowaniu tego aspektu korzystniej klasyfikuje się tu Uber. Prekursor całego zamieszania na rynku przewozu osób za pomocą aplikacji. Czy jednak idealnym rozwiązaniem nie byłaby możliwość pracowania za pośrednictwem jednej, jak i drugiej aplikacji?

Freenow

Alternatywą dla Uber i Bolt jest firma Freenow. Firma ta działa na terenie wielu polskich miast. Zasady działania Freenow nie różnią się od działania Ubera czy też Bolta.

ERES Partner

Rozpoczynając z nami współpracę, nie musisz podejmować decyzji, w której z tych firm pracować jako kierowca. Nie musisz też otwierać swojej własnej działalności gospodarczej, a także martwić się o posiadanie licencji. Współpraca z nami daje Ci możliwość współpracy z Uberem, Boltem, jak i Free Now. I to w jednym czasie! Pracujesz, dla kogo chcesz i kiedy chcesz, a wszystko to na jasnych zasadach. Dodatkowo pomożemy Ci załatwić wszystkie niezbędne papiery do rozpoczęcia współpracy. Masz również nasze wsparcie o każdej porze dnia i nocy. Zawsze, wtedy gdy tego potrzebujesz.