Flag_of_Ukraine

Uber i Bolt w kolejnym mieście

Usługi Uber, Bolt, a także Freenow wywołują negatywne odczucia u większości tradycyjnych taksówkarzy. A od teraz firmy te za pośrednictwem ERES Partner rozszerzają swoją działalność o nowe miasto w Polsce – zaczynamy działać w Lubinie! Lublin to wciąż rozwijające się miasto kryjące w sobie wiele możliwości. A jeśli chodzi o transport, wciąż wiele jest tu do zrobienia. Dlatego firma ERES Partner zdecydowała się na rozszerzenie swojej działalności o to właśnie miasto. Dlaczego warto zostać kierowcą Ubera albo Bolta? Co zyskasz na współpracy z ERES Partner?

Zasady działania Uber i Bolt

Zasady działania aplikacji Uber i Bolt są bardzo łatwe, a przy tym niezwykle intuicyjne. Klient instaluje na telefonie aplikację za pośrednictwem, której zamawia interesujący go kurs. Kierowca taxi Lublin akceptuje interesujący go kurs i go realizuje. To doskonałe zajęcie dla wszystkich tych, którzy szukają alternatywy dla pracy w tradycyjnej taksówce. Od teraz praca taxi Lublin jest o wiele łatwiejsza. Jeśli uważasz, że praca jako kierowca taxi Lublin to zajęcie dla Ciebie skontaktuj się z naszą firmą, a my z przyjemnością pomożemy Ci zarabiać jako kierowca Ubera Lublin bądź jako partner innej firmy przewozowej.

Jakie wymagania musisz spełnić, aby zostać kierowcą Uber i Bolt?

Pracując, jako kierowca Lublin i współpracując z nami jako kierowca Bolt Lublin, Uber albo kierowca Freenow Lublin musisz spełniać pewne wymagania. To nie tylko zabezpieczenie dla nas. To również gwarancja dla Ciebie, że wykonywana przez Ciebie praca jako kierowca kat. B Lublin będzie w pełni legalna. W celu współpracy z nami musisz posiadać takie dokumenty jak:

  • zaświadczenie o niekaralności,
  • potwierdzenie pozytywnego wyniku badania technicznego samochodu,
  • ubezpieczenie OC
  • oraz niezbędne badania lekarskie.

Brzmi to trochę przerażająco? Nie martw się! Nie pozostawimy Cię na pastwę losu. Jesteśmy po to, aby pomóc Ci załatwić wszelkie formalności. Pokierować, jeśli nie wiesz jak coś wykonać. A dodatkowo pomożemy Ci w uzyskaniu zniżki na niezbędne OC. A badania lekarskie możesz wykonać w placówce naszej firmy.

Co zyskujesz dzięki współpracy z Eres Partner?

Rozpoczynając współpracę z naszą firmą, zyskujesz naprawdę wiele. Przede wszystkim nie musisz martwić się jak załatwić wszelkie formalności. Z przyjemnością pomożemy Ci przygotować wszystkie potrzebne dokumenty, a także założyć konto na niezbędnych aplikacjach. Praca jako kierowca kat. B Lublin stanie się dla Ciebie dostępna na wyciągnięcie ręki. Nie musisz, więc zakładać działalności gospodarczej. Co więcej, nie musisz wyrabiać licencji. Możesz, dzięki temu spokojnie skupić się na zarabianiu pieniędzy. Wysokość Twojego wynagrodzenia uzależniona jest tylko i wyłącznie od tego, jak dużo czasu poświęcić na pracę. My nie ukrywamy tego, ile zarobiłeś. Masz do tego wgląd na bieżąco. A Twoja wypłata ląduje na koncie regularnie co tydzień. Zawsze na czas. Czy to nie brzmi pięknie? Nie wahaj się ani chwili pracuj jako kierowca Bolt Lublin, a także kierowca Uber Lublin oraz kierowca Freenow Lublin.