Flag_of_Ukraine
logo_bolt

praca bolt warszawa

ZOSTAŃ KIEROWCĄ BOLT W WARSZAWIE NA WŁASNYM SAMOCHODZIE

Zostaw swój numer telefonu, skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy Cię o dalszych krokach.

  HISTORIA APLIKACJI BOLT

  Bolt to aplikacja stworzona przez Markusa Villiga, studenta informatyki na Uniwersytecie w Tartu. Pomysł powstał w 2013 roku. Początkowo pomysłodawca sam był akwizytorem stworzonej przez siebie usługi, chodząc na postoje taksówek i zachęcając kierowców do rejestracji. Bolt bardzo szybko zyskał zainteresowanie nie tylko samych kierowców, ale i pasażerów, którzy poszukiwali szybszej i łatwiejszej w zamawianiu alternatywy dla taksówek. W Polsce Bolt działa od 2017 roku. W zaledwie w dwa lata od wprowadzenia tej usługi na rynek Polska stała się trzecim największym rynkiem na świecie korzystającym z aplikacji Bolt.

  BOLT WARSZAWA - JAK ZAMÓWIĆ PRZEJAZD?

  Jedną z wielu zalet aplikacji Bolt Warszawa jest prostota zamówienia przejazdu. Zanim jednak pasażerowie zaczną aktywnie korzystać z przejazdów, powinni pobrać aplikację. Po uruchomieniu aplikacji w celu zamówienia przejazdu należy określić cel podróży oraz miejsce odbioru. Dodatkowo należy wybrać również preferowaną kategorie samochodu. Następnie wystarczy tylko potwierdzić miejsce odbioru i oczekiwać na potwierdzenie przyjazdu przez kierowcę, który znajduje się najbliżej miejsca odbioru. W aplikacji dostępne będą informacje dotyczące miejsca, w którym kierowca obecnie się znajduje, szacowanego czasu dotarcia do miejsca odbioru i miejsca docelowego, a także dane kierowcy oraz auta - dzięki temu pasażer się nie pomyli i zawsze wsiądzie do zamówionego pojazdu.

  W aplikacji Bolt Warszawa można płacić kartą lub gotówką. Ta pierwsza opcja jest zdecydowanie najwygodniejsza i najbezpieczniejsza zarówno dla kierowcy, jak i podróżującego. Czasem mogą zdarzyć się problemy z działaniem aplikacji czy zamówieniem kursu. Dla osób, które mają z tym problem została przygotowana specjalna zakładka - WSPARCIE.

  Bolt, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów umożliwia dodawanie w aplikacji przystanków na trasie - warto jednak pamiętać, że może być ich maksymalnie 3, przy czym te ostatni zawsze będzie końcowym celem podróży. Aby dodać przystanek na trasie przejazdu, należy znaleźć miejsce docelowe, a następnie kliknąć symbol "+" - wówczas przystanek zostanie dodany do trasy przejazdu. Po rozpoczęciu podróży kierowca będzie widział, że ten przejazd ma przystanki i uwzględni je przy przewozie.

  praca Bolt Warszawa okiem kierowcy

  Bolt Warszawa ma wiele zalet i to nie tylko dla pasażerów wybierających taką formę podróżowania, ale również dla samych kierowców, którzy mogą pracować na własnych samochodach.

  Praca jako kierowca Bolt to jasne zasady rozliczenia przejazdów, a także możliwość swobodnego kontaktu z pasażerem bez udostępniania swojego prywatnego numeru telefonu. Kierowca Bolta ma wgląd w swoje zarobki w dowolnym momencie, dodatkowo otrzymuje regularne informacje dotyczące trwających promocji czy nadchodzących bonusów. Bolt Warszawa to zajęcie, które może być zarówno traktowane jako etat jak i zajęcie dodatkowe - wszystko to możliwe jest dzięki elastycznym godzinom pracy i tym, że to sam kierowca decyduje o tym kiedy i ile pracuje.

  Kierowcy Bolt Warszawa przy odrobinie zaangażowania mogą naprawdę zarobić godziwe pieniądze, tym bardziej że aplikacja umożliwia przyjęciem im kolejnego kursu nawet jeżeli nie zakończyli jeszcze poprzedniego.

  usługi dodatkowe w bolt warszawa

  Wiele osób zamawiających przejazd Boltem zastanawia się nad tym czym jest usługa Protect. To rozwiązanie dla osób, które chcą podróżować bezpieczniej - z myślą o nich w pojazdach oznaczonych jako Bolt Protect znajduje się specjalna przesłona ochronna, która oddziela pasażera od kierowcy. Ceny w tej kategorii Bolt Warszawa są takie same jak w przypadku zwykłego przejazdu. Oba przypadki mogą jednak różnić się czasem oczekiwania - to jak szybko przyjedzie samochód Bolt Protect zależne jest od zapotrzebowania.

  Czy Bolt umożliwia podróżowanie ze zwierzętami? Jak najbardziej tak, zamawiając kurs, należy jednak pamiętać o tym, by wybrać opcję Bolt Pets. Co w przypadku gdy w innym mieście nie ma takiej kategorii? Wówczas to, czy można podróżować z aplikacją Bolt z pupilem, czy też nie będzie zależne od tego, czy kierowca wyraz na to zgodę, czy też nie. Zupełnie inaczej sytuacja przedstawia się w przypadku osób, które ze względu na swój stan zdrowia podróżują przez cały czas z psem przewodnikiem. W takich przypadkach Bolt Warszawa nie może odmówić przewozu zwierzęcia autem.

  PRACUJ JAKO KIEROWCA BOLTA W WARSZAWIE

  W ostatnich latach aplikacje przeznaczone do pośrednictwa w organizowaniu osobowego transportu samochodowego cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Jedną z najpopularniejszych aplikacji jest Bolt Warszawa.

  ERES Partner Warszawa