Flag_of_Ukraine

Awaria samochodu TAXI

Decydując się na zawód taksówkarza, należy mieć w świadomości zarówno zalety, jak i wady takiego sposobu zarabiania pieniędzy. Niewątpliwie tych pierwszych jest więcej, niż tych drugich, jednak świadomość tego, z jakimi wyzwaniami ten zawód się wiąże, pomoże lepiej przygotować się do pojawiających się ewentualnych problemów. Takim problemem może okazać się awaria samochodu. Wiadomo bowiem, że samochód to podstawowe narzędzie pracy taksówkarza. Jego awaria skutkuje zatem brakiem możliwości zarabiania przez taksówkarza pieniędzy. Co zatem zrobić, aby awaria taksówki nie była dla kierowcy utrapieniem?

Dlaczego awaria samochodu to dla taksówkarza duży problem?

Samochód, tak jak każda rzecz materialna może ulec zniszczeniu. Pewne samochody psują się częściej, inne rzadziej. Niewątpliwie awaria samochodu to dla taksówkarza duży problem. Z tego względu, że traci on możliwość zarabiania pieniędzy. W przypadku, gdy awaria jest niewielka, istnieje możliwość jej szybkiego naprawienia. Gorzej, jeśli mamy do czynienia z jakąś większą awarią. Wtedy może okazać się, że taksówkarz zostaje pozbawiony narzędzia do zarabiania pieniędzy przez dłuższy czas. Awaria samochodu to także koszty, które taksówkarz musi ponieść, aby to auto naprawić. Nie wygląda, więc to optymistycznie.

Dlaczego samochód TAXI częściej ulega awariom?

Powodem tego, że taksówki o wiele częściej ulegają awariom, niż zwykłe auta jest fakt, że taksówka jest o wiele bardziej eksploatowana. Nie powinno to nikogo dziwić. Głównym zadaniem taksówkarza, jest bowiem przewóz osób. W tym celu nierzadko w ciągu tygodnia przemierzają setki kilometrów. Nawet jeśli miejsce pracy taksówkarza ogranicza się tylko i wyłącznie do granic jednego miasta. Z tego względu części w samochodzie zwyczajnie się zużywają. Jeśli więc nie są wymieniane regularnie, to chodzi do sytuacji, w której następuje awaria. Warto również pamiętać o tym, że taksówkarze są o wiele bardziej narażeni na udział w różnego rodzaju kolizjach. Często, głównym powodem tego, jest fakt, że poruszają się oni po mieście w godzinach szczytu. Duży ruch, pośpiech i nerwowa atmosfera do doskonali sprzymierzeńcy kolizji. Nawet jeśli za kółkiem siedzi naprawdę dobry kierowca.

ERES Garage

Kierowcy współpracujący z ERES Partner mogą liczyć na wsparcie nawet w kwestii naprawy awarii samochodu. ERES Partner doskonale zdaje sobie sprawę, że kierowca bez samochodu nie ma możliwości zarobienia pieniędzy. Dlatego powstał ERES Garage – warsztat samochodowy, który szanuje czas i pieniądze każdego taksówkarza. W ERES Garage każdy może wykonać kompleksową diagnozę auta. W warsztacie tym istnieje także możliwość naprawy każdego modelu auta. Dodatkowo osoby współpracujące z ERES Partner, naprawią tu swój samochód na korzystnych warunkach. W ERES Garage naprawa samochodu trwa naprawdę krótko. Wiemy bowiem, że każdemu właścicielowi samochodu zależy na czasie. Zdajemy sobie sprawę również z tego, że na tym czasie taksówkarzom zależy najbardziej. Dlatego oferujemy im całe wsparcie!