Flag_of_Ukraine

PRACA KIEROWCA KRAKÓW

ZOSTAŃ KIEROWCĄ NA SAMOCHODZIE WŁASNYM LUB FLOTOWYM

Zostaw swój numer telefonu, skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy Cię o dalszych krokach.

  PRACA TAXI KRAKÓW - NAJLEPSZY PARTNER UBER, BOLT, FREENOW

  Dla osób, które poszukują zarówno pracy dorywczej, jak również stałej mamy świetną informację. Jesteśmy profesjonalną firmą – partnerem największym korporacji, czyli Bolt, Uber oraz Freenow. Chyba każda osoba, która mieszka w większym mieście posiada wspomniane aplikacje na swoim telefonie. W ogromnym stopniu ułatwiają podróżowanie po miastach. Praca kierowca Kraków to świetne rozwiązanie dla każdego, kto lubi spędzać czas za kółkiem.

  Sposób działania aplikacji jest bardzo i przejrzysty. Dlatego swoich sympatyków ma na całym świecie. Obecnie wspomniane firmy są wyznacznikiem standardów, jeśli chodzi o usługi Taxi. Ich zaletą jest przede wszystkim informacja z góry, jaki będzie całkowity koszt przejazdu na danej trasie.

  Wśród dokładnych informacji znajduje się także to, kto będzie kierowcą, jaka jest jego ocena ze strony użytkowników, czy jaką markę samochodu wybierze. Aplikacja pozwala także na śledzenie aktualnego położenia samochodu, który został zamówiony, jak też przekazuje bardzo dokładne dane, co do czasu jego przybycia. To bardzo ułatwia komunikację pomiędzy kierowcą, a klientem. Jako partner Taxi Kraków traktujemy jako jeden z głównych obszarów działań. Przede wszystkim dlatego, iż jest to jeden z większych ośrodków miejskich, bardzo dobrze zurbanizowany. Stanowi to szeroki rynek pracy dla usługodawców, którzy zajmują się krótkodystansowym transportem osób.

  Kierowca Taxi Kraków – dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

  Przede wszystkim jesteśmy największym partnerem Uber, Bolt i Freenow w Krakowie. Tak wysoką pozycję zawdzięczamy doskonałej organizacji naszej struktury wewnętrznej. Jesteśmy świadomi, że tak naprawdę naszą firmę tworzą kierowcy, z którymi współpracujemy. Dlatego oferujemy im bardzo szeroką pomoc i wsparcie.

  Atutem jest także fakt, iż współpraca z nami nie wymaga posiadania własnego samochodu, ani tym bardziej działalności gospodarczej. To pozwala na redukcję kosztów, które związane są ze świadczeniem usług transportowych. Co więcej, koszt rozliczenia za wszystkie trzy aplikacje to suma bardzo skromna w porównaniu z tym, jakiego rzędu dochody można uzyskać dzięki regularnej pracy.

  Jak wygląda praca kierowca kat b Kraków? W końcu Kraków to bardzo duże miasto. Może okazać się, że branie kursów, gdzie do klienta trzeba przejechać spory kawałek może być nieopłacalne. Jednak jako kierowca poszczególnych aplikacji nie musisz się o to obawiać. Zostały zaprojektowane w ten sposób, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom tak samo klientów, jak również kierowców. Dlatego bardzo dokładny system GPS przesyła osobie, która poszukuje transportu wyłącznie pojazdy, które znajdują się jak najbliżej punktu startu.

  Dla klienta oznacza to krótki czas oczekiwania na przyjazd taksówki, natomiast dla kierowcy optymalizację trasy.

  Praca kierowca kat b Kraków

  Chciałbyś rozpocząć pracę jako kierowca kat b Kraków? To miasto to idealne miejsce do tego. Obawiasz się, iż nie posiadasz doświadczenia lub niezbędnych uprawnień? Pomożemy Ci w wielu formalnościach. Czego będziesz potrzebować na start?

  Jednym z najważniejszych dokumentów jest zaświadczenie o niekaralności. Jest ono wymagane, ponieważ praca taksówkarza to zadanie odpowiedzialne, w którym obcuje się z dużą liczbą klientów. Zarówno nam, jako partnerom, jak również firmom, które udostępniają aplikację zależy na tym, aby kierowcy byli osobami przede wszystkim odpowiedzialnymi.

  Samo zaświadczenie o niekaralności można uzyskać w sądzie, w mieście, w którym mieszkasz. Jego wydanie trwa najczęściej kilka minut.

  Poza wspomnianym zaświadczeniem o niekaralności, niezbędne jest wykonanie badań. Spokojnie, pomożemy Ci wykonać je w naszej placówce. Jeśli zamierzasz jeździć własnym samochodem, musi ono przejść dodatkowo przegląd taxi.

  logo_bolt

  Kierowca Bolta Kraków a przegląd Taxi

  Zarówno kierowca Kraków jak i każdy właściciel pojazdu, zobligowany jest do przeprowadzania regularnych badań technicznym. Stację kontroli pojazdów należy odwiedzić każdego roku. W przypadku osób, które świadczą usługi taksówkarskie lub planują je świadczyć, muszą także wykonać przegląd Taxi. Jego cena wynosi około 100 złotych. Dodatkowo naliczana jest opłata w wysokości 1 zł za wpis do Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców.

  Inaczej badanie to określa się kontrolą do zdolności transportu osób. Samochód musi spełniać określone wymogi, także pod względem wyposażenia. Do podstawowych należą przynajmniej dwa miejsca siedzące oraz dwoje drzwi z obu stron samochodu. Samochód musi posiadać także bagażnik.

  Ważne jest także, aby samochód posiadał koło zapasowe, narzędzia potrzebne do jego wymiany, gaśnicę z aktualnym przeglądem oraz apteczkę. Badanie przeprowadza się w Stacji Kontroli Pojazdów.

  logo_uber_biale

  PARTNER FLOTOWY UBER KRAKÓW

  Każda osoba, która chce podjąć z nami współpracę musi posiadać także dowód osobisty oraz dodatkowego zdjęcie, takie samo jak do dowodu. I z tym kompletem dokumentów możesz rozpocząć z nami współpracę.

  Jeśli dotychczas nie miałeś okazji korzystać z aplikacji jako kierowca, wszystko wyjaśnimy Ci na miejscu. Pomożemy w założeniu konta, jak też oprowadzimy po Panelu Klienta, który jest także naszym wewnętrznym centrum pomocy. Tam znajdziesz najważniejsze informacje, dotyczące tego, w jaki sposób działa zarówno firma, jak też poszczególne aplikacje.

  Jakie korzyści płyną ze współpracy z nami? Przede wszystkim jesteśmy największym partnerem flotowym w Krakowie. A to oznacza, iż podejmujesz współpracę z profesjonalną, rzetelną firmą, która dba o swoich pracowników. Dbamy o to, aby każdy kierowca świadczył swoje usługi w 100% legalnie. Oznacza to pomoc przy różnego rodzaju formalnościach, ale także wymóg dostarczenia ze strony kandydata wszelkich, niezbędnych dokumentów i zaświadczeń.

  Dodatkowo oferujemy terminowe, cotygodniowe rozliczenie. Dzięki przejrzystym informacjom w systemie, doskonale będziesz wiedział, jakie są Twoje zarobki i możesz liczyć, że na konto trafią terminowo. To zapewni Ci nie tylko płynny obrót gotówki, ale również większą radość z pracy, jak też motywację do dalszego działania.

  PRACA NA UBERZE W KRAKOWIE

  Od tej pory sam możesz decydować o tym, ile czasu poświęcasz na pracę. To zależy tylko od Ciebie. Nikt nie będzie kontrolować tego, czy w danym tygodniu jeździłeś kilka, kilkanaście, czy kilkadziesiąt godzin. Jedyne, nad czym nasza firma czuwa to rozliczenie. Pamiętaj, że dotyczy ono trzech aplikacji. Oznacza to, że masz o wiele szersze pole, jeśli chodzi o potencjalnych klientów.

  Nie jesteśmy korporacją, a Partnerami największych aplikacji dedykowanych transportowi osób na świecie! Praca kierowca Kraków daje Ci ogromne możliwości, ale również udziela kredytu zaufania ze strony klientów.

  Jeśli jesteś osobą komunikatywną, lubisz jeździć samochodem, dobrze dogadujesz się z GPS-em, praca jako kierowca kat b Kraków jest z pewnością dla Ciebie! Tym bardziej, jeśli znasz je jak własną kieszeń lub miałeś możliwość pracować już w charakterze kierowcy taksówki.

  logo_freenow

  Kierowca FREENOW Kraków

  Oferujemy także wsparcie techniczne dla naszych kierowców. Oznacza to, iż w przypadku usterek, które dotyczą samochodu, nasi współpracownicy mogą skorzystać z warsztatu, którym dysponujemy. Oferujemy także najniższe ubezpieczenie OC na rynku.

  Na rynku działamy już 2017 roku. Cały czas pracujemy nie tylko nad pozytywnym wizerunkiem naszej firmy, ale również naszych kierowców. Nasza wspólna praca pozwala na ciągła promocję aplikacji takich, jak Bolt, Uber, czy Freenow. A to przekłada się na rosnącą liczbę klientów, ale także kierowców.

  Działamy prężnie, dynamicznie, ale bez presji. Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę jako kierowca Freenow w Krakowie, jednak nie posiadasz własnego samochodu, do dyspozycji mamy pojazdy hybrydowe, rocznik 2017. To pojazdy dostosowane do miejskich warunków, ekonomiczne, przyjemne w prowadzeniu, a przede wszystkim świetnie sprawdzają się jako samochody Taxi. Dlatego spokojnie możesz pracować również na tego rodzaju pojazdach.

  Naszym kierowcom Freenow oferujemy pełne wsparcie. Zawsze jesteśmy dostępni pod telefonem, czy mailowo. Można się spotkać z nami także w biurze, które mieści się przy ulicy Bociana 18 w Krakowie.

  PRACUJ JAKO KIEROWCA KAT B KRAKOWIE

  Praca kierowcy kat. B w Krakowie to stanowisko, które wymaga od pracownika nie tylko umiejętności prowadzenia samochodu, ale również dobrych umiejętności interpersonalnych i orientacji w terenie. Pracując dla ERES Partner, kierowca może wybierać, czy chce pracować na samochodzie z floty firmy, czy też na swoim prywatnym pojeździe.Dodatkowo, kierowcy mogą liczyć na pełne wsparcie ze strony biura obsługi klienta, co pozwala na szybkie rozwiązywanie problemów i zwiększa komfort pracy.

  Praca kierowcy Kraków na aplikacjach takich jak Uber, Bolt i FreeNow to również elastyczny grafik, który można dostosować do swoich potrzeb. Kierowcy mogą pracować w pełnym wymiarze godzin, ale również w dogodnych dla siebie godzinach, co pozwala na dopasowanie pracy do innych obowiązków.

  ERES Partner Kraków