Flag_of_Ukraine

Dlaczego ERES Partner?

Aplikacje Uber i Bolt z dnia na dzień zyskują coraz większą popularność. Zarówno wśród klientów, jak i osób zajmujących się transportem zawodowo. Niewątpliwie dla jednej, jak i drugiej strony taki system posiada wiele zalet. Co więcej, dla osób pragnących zarabiać na tego typu działalności, takie aplikacje kryją w sobie ogromny potencjał. Zdarza się jednak, że rozpoczęcie współpracy z Uberem i Boltem jest dla wielu osób niejasne, kłopotliwe i na pierwszą myśl nieosiągalne. Właśnie tu, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społeczeństwa, powstaliśmy my – ERES Partner! Czym się zajmujemy? Jakie korzyści gwarantuje współpraca z nami?

Czym się zajmujemy?

Firma ERES Partner zatrudnia i rozlicza kierowców aplikacji Uber, Bolt i FreeNow. Za sprawą współpracy z nami nie musisz zakładać swojej działalności gospodarczej ani wyrabiać licencji. Nasza firma umożliwi Ci rozpoczęcie współpracy z wyżej wymienionymi firmami. Za główny cel naszej działalności obraliśmy sobie zapewnienie bezpiecznej i legalnej formy transportu na terenie miast, w których działamy. Naszym priorytetem jest zapewnienie wsparcia wszystkim osobom, które pragną zostać kierowcami firm transportowych.

Jesteśmy po to, aby pomóc Ci w przygotowaniu wszystkich niezbędnych do rozpoczęcia pracy dokumentów. Co więcej, pomożemy również założyć konta na aplikacjach potrzebnych Ci do pracy. Tobie pozostanie tylko i wyłącznie zarabianie pieniędzy. Musisz mieć świadomość, że u nas zawsze, otrzymasz pełne wsparcie. W razie potrzeby zawsze jesteśmy dostępni pod telefonem lub za pośrednictwem e-mail. Możesz również spotkać się z nami w siedzibie naszej firmy.

Zawsze jasne zasady rozliczeń

Pracując u nas, zawsze wiesz, ile zarobisz. Gwarantujemy jasność rozliczeń za sprawą panelu klienta. To tu na bieżąco możesz zaznajomić się ze szczegółami swoich wypłat. Daje Ci to gwarancję, że nigdy nie zostaniesz oszukany. Co więcej, okres rozliczeniowy u nas wynosi tydzień! Co to znaczy w praktyce? A mianowicie to, że wypłata trafi na Twoje konto zawsze co tydzień i to terminowo.

Co jeszcze? Pracując z nami, masz jasno ustalony koszt korzystania z udostępnionych Ci aplikacji za pośrednictwem, których możesz realizować kursy od klientów. Ten koszt wynosi niezmiennie 50 zł! Już prościej chyba się nie da.

Nasze jasne zasady rozliczeń oraz cotygodniowa wypłata to niewątpliwie duży plus, który wpływa na naszą korzyść. Nie czekaj ani chwili. Rozpocznij naszą współpracę już dziś.

Elastyczne godziny pracy!

Dzięki nam możesz sam stać się swoim szefem. Nie musisz przy tym zakładać działalności gospodarczej. Naszą zaletą niewątpliwie jest to, że współpracując z nami, sam ustalasz swój grafik! Pracujesz, kiedy chcesz i ile chcesz. Pracując u nas z łatwością uda Ci się połączyć grafik z innymi zobowiązaniami dnia codziennego. To idealna praca dla tych, którzy cenią sobie elastyczność w wykonywanych działaniach. To Ty decydujesz o tym, ile zarobisz! Możesz pracować u nas na cały lub część etatu. To zapewne duże ułatwienie w szczególności dla tych osób, które studiują albo szukają po prostu dodatkowego zajęcia.