Flag_of_Ukraine

Dlaczego warto pracować w ERES Partner?

ERES Partner to największy partner w Krakowie umożliwiający rozpoczęcie współpracy, jako kierowca z takimi firmami, jak Uber, Bolt, czy Freenow. Współpraca z ERES Partner to dla kierowców niezwykle korzystne rozwiązanie. Zwłaszcza tych, którzy dopiero rozpoczynają taką formę zarabiania. Nie wymaga bowiem od nich zakładania działalności gospodarczej. To jednak nie wszystko. Współpraca z ERES Partner to wiele więcej korzyści. Jakich? Omówiliśmy ten temat nieco szerzej poniżej! Zapraszamy do lektury! Przekonajcie się, że współpraca z firmą ERES Partner to super rozwiązanie!

Co zyskujesz za sprawą współpracy z ERES Partner?

Praca jako kierowca kat b Lublin, Kraków czy Warszawa niesie wiele korzyści. Przede wszystkim jesteśmy po to, aby Ci pomóc. Staramy się być do Twojej dyspozycji na każdym etapie współpracy. Działając z nami, masz możliwość rozpoczęcia współpracy z takimi aplikacjami, jak Uber, Bolt czy Freenow. Nie musisz przy tym zakładać własnej działalności gospodarczej. To my zajmujemy się za Ciebie rozliczeniami z tymi firmami. Jesteś pod tym względem całkowicie niezależny. Wszystko to w niezwykle atrakcyjnej dla ciebie cenie! Dostęp do wspomnianych wyżej trzech aplikacji wyniesie Cię zaledwie 50 zł za jedno rozliczenie! Istnieje również możliwość obniżenia tych kosztów do 0! Mówimy o tym jednak nieco później. Współpracę z nami możesz traktować jako stałą formę zarobku lub pracę dodatkową! Decyzja, jaki rodzaj współpracy podejmiesz, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie! Rozpoczęcie z nami współpracy jest bardzo proste i możliwe już w 24 godziny od zgłoszenia się w naszej siedzibie! Pomożemy Ci załatwić wszystkie formalności potrzebne do rozpoczęcia pracy jako kierowca! Co więcej, współpracując z nami, masz dostęp do naszego partnerskiego warsztatu samochodowego, w którym ewentualne usterki samochodu naprawisz w atrakcyjnej cenie! ERES Partner to kompleksowe rozwiązanie pod każdym względem.

Pracujesz, kiedy chcesz i ile chcesz!

Współpracując z Eres Partner, nie obowiązują Cię żadne wymogi, które określają, kiedy i gdzie musisz pracować. Sam o tym decydujesz. Sam sobie jesteś szefem i ustalasz, w jakie dni tygodnia i ile godzin pracujesz. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy pracę jako kierowca pragną połączyć z innym zatrudnieniem lub zajęciami dnia codziennego. U nas sam ustalasz swój tygodniowy grafik. Tym samym, sam decydujesz, ile zarobisz! Co więcej, współpracując z nami, masz stały wgląd, do tego ile wyniesie Twoja wypłata. Dodatkowo u nas zarobione pieniądze otrzymujesz zawsze na czas, co tydzień na swoje konto!

Taki system pracy świetnie sprawdza się zwłaszcza u osób, które dopiero co rozpoczynają działalność, jako kierowca i nie do końca zdają sobie sprawę z tego, czy taki rodzaj pracy to opcja, która się u nich sprawdzi.

W ERES Partner możesz obniżyć koszta rozliczenia do 0 zł!

Współpracując z Eres Partner, możesz skorzystać z promocji, za której sprawą obniżysz koszta związane ze współpracą z nami z 50 zł do 0 zł miesięcznie! Wystarczy, że wyrazisz taką wolę, zgłosisz się do nas i okleisz swój samochód. Jeśli zaakceptujemy Twoje zgłoszenie, cała procedura odbędzie się na nasz koszt! Warunkiem pozytywnego rozpatrzenia uczestnictwa w promocji jest weryfikacja Twojego samochodu. W tym celu wystarczy, że prześlesz nam jego zdjęcia lub zgłosisz się do siedziby naszej firmy.

Odbierz 100 zł za polecenie pracy w ERES Partner

Jeśli znasz osoby, które byłyby zainteresowane pracą, jako kierowca taksówki masz szanse skorzystać z naszej promocji i zarobić dodatkowe 100 zł. Jak to zrobić? Wystarczy, że polecisz współpracę z nami innemu kierowcy! Rozdaj wizytówki ze swoim ID potencjalnym przyszłym taksówkarzom. Każda osoba, która zgłosi się do ERES Partner z Twoją wizytówką to dla Ciebie dodatkowe pieniądze!