Flag_of_Ukraine

Free Now – dlaczego warto pracować na tej aplikacji?

Elastyczne godziny pracy, ciekawe zajęcie i dobre zarobki? Na to wszystko można liczyć decydując się na pracę taksówkarza z aplikacją Free Now, dostępną w większości Polskich miast, w tym także w Krakowie, Warszawie i Lublinie.

Jak zacząć współpracę z Free Now?

Rozpoczęcie Pracy w charakterze kierowcy na aplikacji Free Now jest naprawdę bardzo łatwe i wygodne. Takie zajęcie przeznaczone jest dla osób pełnoletnich z ważnym prawo jazdy. Dodatkowe dokumenty, jakie muszą zostać przedstawione przed rozpoczęciem pracy to zaświadczenie o niekaralności oraz aktualne badania i psychotesty. Przyda się również dobre urządzenie mobilne, z wolną pamięcią nie mniejszą niż 300 MB. To bardzo ważne, by można było swobodnie i bez zakłóceń korzystać z aplikacji.

Zarobki kierowcy Free Now zależne są od jego zaangażowania w wykonywaną pracę. Im więcej przejazdów tym większe zarobki. W aplikacji kierowcy znajdą również ciekawy system premiowy, który pozwala na uzyskanie naprawdę atrakcyjnych tygodniowych bonusów. Współpracę z Free Now tak samo jak z Uber, Bolt czy iTaxi nawiążesz w łatwy sposób dzięki współpracy z naszą firmą.

Aplikacja Free Now – zalety

Korzystanie z aplikacji Free Now ma mnóstwo zalet. Za jedną z najważniejszych można uznać przyjmowanie zleceń bezpośrednio od pasażerów. Klient ma możliwość zamówienia kursu na konkretną godzinę, co ułatwi kierowcy zaplanowanie trasy do pokonania. Aplikacja daje również możliwość swobodnej komunikacji z pasażerami, bardzo ważnej w budowaniu pozytywnego wizerunku i uzyskiwaniu wiernego grona stałych klientów. Stała baza klientów to lepsze i wyższe zarobki.

Free Now jest jedna z aplikacji mobilnych, która pobiera od kierowców najniższą prowizję. Dzięki temu mają oni szansę na większe zarobki. Warto wspomnieć o tym, że Free Now pobiera prowizję wyłącznie za te kursy, które zostały zrealizowane.

Praca z aplikacją Free Now daje kierowcy dużą niezależność – to on podejmuje decyzję o tym, kiedy pracuje i ile pracuje. Z tego też względu to idealne zajęcie dla osób poszukujących możliwości uzyskania dodatkowego zarobku, poza swoją etatową pracą.

Co warto wiedzieć przed rozpoczęciem pracy na aplikacji Free Now?

Odkąd w życie weszła ustawa Lex Uber, każdy kierowca pracujący w charakterze taksówkarza jest zobowiązany do odpowiedniego oznaczenia pojazdu, którym się porusza. Ponadto do wykonywania zawodu kierowcy potrzebna jest także licencja. Jako ERES Partner pomagamy w zorganizowaniu wszystkich formalności!

Jak pracować jako kierowca Free Now nie mając własnego auta? To jak najbardziej możliwe, możesz pracować na jednym z naszych samochodów flotowych! Dzięki możliwości korzystania z naszego samochodu flotowego, każdy kierowca po załatwieniu formalności może jak najszybciej przystąpić do pracy.

Wiele osób chcących pracować w zawodzie kierowcy taksówki zastanawia się na tym, czy konieczne jest przy tym założenie własnej działalności, co wiąże się z pilnowaniem wielu spraw formalnych i koniecznością prowadzenia pełnej księgowości. W przypadku współpracy z naszą firmą nie ma konieczności prowadzenia własnej działalności, by móc pracować w zawodzie w pełni legalnie.