Flag_of_Ukraine

iTaxi dołącza do oferty ERES Partner

ERES Partner, zwiększając zakres swoich usług niedawno nawiązał współpracę z iTaxi, jedną z największych korporacji taksówkarskich. Pracę na aplikacji może nawiązać każdy, nawet jeżeli nie posiada prywatnego pojazdu. ERES Partner pozwala kierowcom na pracę na swoich autach, ale mogą oni również skorzystać z floty firmy.

Dlaczego warto zostać kierowcą aplikacji iTaxi?

Korzyści z dołączenia do zespołu kierowców iTaxi jest naprawdę wiele, dlatego każdy, kto chce jeździć taxi, nawet jeżeli nie ma własnego samochodu może nawiązać współpracę z ERES Parnter i zacząć działać zawodowo na naprawdę bardzo dobrych warunkach.

Przede wszystkim każdy kierowca, który zdecyduje się na nawiązanie współpracy z ERES Partner może liczyć na naprawdę spora ilość zleceń. Wystarczy tylko kilka chwil na zalogowanie do aplikacji, aby można było przyjmować zlecenia przejazdu. Co ważne, taka praca wcale nie musi być traktowana jako pełnoetatowe zajęcie. Ze względu na możliwość ustalania sobie elastycznego grafiku. Współpraca może być traktowana również jako dodatkowe źródło dochodu, zajęcie wykonywane po zakończeniu etatowej pracy lub w każdej innej wolnej chwili.

Co warto wiedzieć o współpracy z ERES Partner?

Zasady współpracy są jasne i przejrzyste, nie ma niedomówień czy ukrytych dodatkowych kosztów. Ze względu na elastyczny grafik jazda może być traktowana zarówno jako stałe, jak i dodatkowe źródło dochodu.

Co ważne, na współpracę z ERES Partner mogą zdecydować się nawet osoby, które nie posiadają własnego auta. W takim przypadku w czasie pracy będą korzystać z jednego z pojazdów wchodzących w skład floty.

Firma oferuje elastyczny grafik kierowcom, dzięki czemu taka praca może stanowić zarówno główne jak i dodatkowe źródło dochodu. Warto jednak pamiętać o tym, że większa dostępność w aplikacji w naturalny sposób przekłada się na większe zarobki.