Flag_of_Ukraine

Jak wyglądają rozliczenia w ERES Partner?

ERES Partner to wiodący na rynku partner rozliczeniowy kierowców doskonale każdemu znanych aplikacji jak Uber, Bolt i FreeNow. Z nami w łatwy sposób zarobisz pieniądze. Z tego względu, że współpraca z markami o tak dobrze wyrobionej pozycji na rynku to pewny interes. Nasza firma to świetny partner biznesowy. ERES Partner daje Ci możliwość rozpoczęcia współpracy z firmami o międzynarodowej renomie. Współpracując z nami, możesz zostać w pełni legalnym kierowcą kat b w Warszawie lub innych miastach. Pomagamy naszym pracownikom w przygotowaniu wszystkich potrzebnych do tego celu dokumentów, a także w założeniu konta w dedykowanych aplikacjach. Współpraca z nami to prawdziwa przyjemność! Zapewniamy naszym kierowcom pełne wsparcie zawsze, wtedy gdy tego potrzebują. Zawsze jesteśmy do dyspozycji drogą telefoniczną, mailową lub w siedzibie naszego biura. Z ERES Partner możesz pracować, ile chcesz i kiedy chcesz. Jesteś sam swoim szefem. To Ty decydujesz, czy chcesz pracować na pełen etat, czy na część etatu. To Ty ustalasz swój grafik pracy. To Ty decydujesz, ile zarobisz. Zostań kierowcą ERES Partner i przekonaj się, że taka praca się opłaca. Współpraca z nami odbywa się jednak według ściśle określonych zasad. Jakie to zasady?

Jak wygląda kwestia rozliczenia z ERES PARTNER?

Współpraca z ERES Partner niesie ze sobą wiele korzyści. To niezaprzeczalnie bardzo opłacalna forma zarabiania pieniędzy. Dlaczego? Współpracując z partnerem rozliczeniowym takim jak ERES Partner koszty, które kierowca zobowiązany jest ponieść, aby móc korzystać z takich aplikacji jak Uber, Bolt, czy FreeNow są niższe, niż w przypadku zakładania własnej działalności gospodarczej. Jak to wygląda w praktyce? W celu uzyskania dostępu do aplikacji musisz ponieść wydatek w wysokości 50 zł. Uiszczając jednak tę opłatę, kierowca zyskuje nie tylko dostęp do wspomnianych wyżej aplikacji. Zyskuje również pomoc firmy zawsze wtedy, gdy taka potrzeba zachodzi. Co więcej, ERES Partner jako partner rozliczeniowy oferuje możliwość zawarcia różnego rodzaju umów. Fakt ten czyni firmę elastyczną. Dzięki temu ERES Partner wychodzi naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych kierowców taksówek. Dodatkowo wszystkie procedury i kwestie dotyczące płatności leżą po stronie ERES Partner! To duże ułatwienie, zwłaszcza jeśli stawiasz pierwsze kroki, jako kierowca Uber, Bolt, czy FreeNow.

Zyskaj korzystne rabaty

Firma ERES Partner, dbając o zadowolenie współpracowników – kierowców taxi, nie zapomina o korzystnych rabatach. Jednym z takich rabatów jest możliwość uzyskania darmowego rozliczania. W jaki sposób to osiągnąć? Wystarczy okleić swój samochód. Dzięki oklejeniu samochodu koszt rozliczenia z 50 zł zostaje obniżony do 0 zł!  Warunkiem skorzystania z promocji jest weryfikacja pojazdu. Weryfikacja odbywa się na podstawie przesłanych zdjęć lub podczas wizyty w siedzibie firmy. ERES Partner nie chce narażać swoich pracowników na dodatkowe koszty, dlatego samochód okleimy na nasz koszt! Wystarczy, że się do nas zgłosić i wyrazić wole skorzystania z promocji!

Wypłata na koncie raz w tygodniu!

Współpracując w ERES Partner nigdy nie musisz martwić się o swoje finanse. Zawsze masz wgląd do informacji, ile pieniędzy zarobiłeś. Co więcej, w ERES Partner środki masz na koncie raz w tygodniu. Nie musisz więc czekać miesiąca, aby mieć dostęp do swoich zarobionych pieniędzy. Dodatkowo w szczególnych przypadkach istnieje możliwość wypłacenia środków dostępnych na koncie na żądanie. Masz więc pewność, że Twoje pieniądze znajdą się na koncie zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz!