Flag_of_Ukraine

Kompleksowa obsługa nowych kierowców w ERES Partner

Praca jako kierowca taxi może być zajęciem pełnoetatowym lub dodatkowym, pozwalającym nieco na  podreperowanie domowego budżetu. Niezależnie od tego, w jakim wymiarze czasu kierowca chce pracować, idealnym miejscem do zatrudnienia będzie ERES Partner, największy partner Bolt, FreeNow oraz Uber w Polsce. ERES Partner oferuje nowym kierowcom kompleksową obsługę, co oznacza, że nie muszą oni sami załatwiać wszystkich formalności. Wystarczy chęć do pracy, a w pozostałych aspektach zawsze otrzymają profesjonalną pomoc.

Kompleksowa obsługa kierowców w ERES Partner

Jeżeli chcecie rozpocząć pracę na stanowisku kierowcy taxi, najlepszym rozwiązaniem będzie nawiązanie współpracy z ERES Partner – tu można uzyskać nie tylko dobre warunki współpracy, ale również otrzymać pomoc w zorganizowaniu wszystkich formalności.  Warto również wiedzieć, że w tym przypadku kierowca nie musi prowadzić własnej działalności (co nie zdarza się przy współpracy z innymi korporacjami). ERES Partner posiada swoją własną flotę pojazdów, dlatego też kierowca nie musi być właścicielem auta, aby móc kierować taksówką.

Decydując się na współpracę z ERES Partner kierowca nie ma wiele do załatwienia. Tak naprawdę wystarczy jedynie, że dostarczy odpowiednie dokumenty, zapozna się z zasadami współpracy i złoży kilka podpisów. Całą resztą zajmie się ERES Partner. Jeżeli za taksówkę posłuży osobisty samochód kierowcy, może on liczyć na to, że firma znajdzie dla niego polisę OC lub AC na bardzo korzystnych warunkach.

Taksówki powinny być wyposażone w kasy fiskalne. To również nie będzie problemem. Kierowca nie musi poszukiwać urządzenia samodzielnie, może skorzystać z możliwości wypożyczenia kasy od ERES Partner, jeżeli będzie świadczył usługi przewozu własnym autem (pojazdy należące do floty posiadają już pełne wyposażenie, jakie będzie niezbędne do pracy). Koszty wynajmu nie jest wysoki, często będzie bardziej opłacalny niż zakup kasy na własność. Warto pamiętać o tym, że posiadanie kasy to obowiązek, w ERES Partner nie ma możliwości realizowania gotówkowych przewozów bez wystawienia paragonu fiskalnego. Jest to nielegalne, a kierowca taxi bez kasy fiskalnej naraża się na wysokie kary.

Na co jeszcze można liczyć decydując się na współpracę z ERES Partner? Kierowcy nie muszą martwić się już wykonywaniem badań lekarskich czy psychologicznych – te można odbyć w siedzibie firmy, szybko, sprawnie, bez kolejek i szukania odpowiedniego specjalisty. ERES partner współpracuje z wieloma specjalistami.

Ponadto w czasie tej samej wizyty, możliwe jest wykonanie zdjęcia do identyfikatora. Jeżeli kierowca będzie wykonywał swoją pracę na własnym samochodzie, ERES Partner organizuje również przegląd auta, aby zyskać pewność, że pojazd wykorzystywany do przewozu będzie w pełni sprawny.

ERES Partner oferuje korzystne warunki współpracy, a przy tym pomaga w zorganizowaniu wszystkich niezbędnych formalności. Kierowcy wystarczy jedynie chęć do pracy oraz zrozumienie i przestrzeganie zasad zatrudnienia.