Flag_of_Ukraine

Lubisz jazdę samochodem? Pracuj jako kierowca taxi!

Jeżeli lubisz jazdę za kierownicą, możesz w prosty sposób połączyć przyjemne z pożytecznym. Wystarczy nawiązać współpracę z odpowiednią firmą, aby móc zarabiać na prowadzeniu samochodu. Praca nie jest trudna, a dla kogoś, kto lubi siedzieć za kółkiem, będzie nawet bardzo przyjemna. Takie zajęcie można traktować nie tylko jako stały etat. Nawiązując współpracę z ERES Partner jest możliwość ułożenia elastycznego grafiku, dzięki czemu jazda taxi może być przyjemnym, dodatkowym sposobem zarobkowania. Co ważne, by pracować nie trzeba mieć wcale własnego auta, można skorzystać z jednego z pojazdów wchodzących w skład floty.

Jak zostać kierowcą taxi?

Kierowcą taxi można zostać naprawdę w bardzo prosty sposób. Wystarczy nawiązać współpracę z ERES Partner, największym partnerem Ubera, Bolta oraz FreeNow. Co ważne nawiązując współpracę, kierowca nie musi wyrabiać licencji ani też zakładać własnej działalności gospodarczej, a jego praca jest wykonywana całkowicie legalnie, co już niejednokrotnie zostało potwierdzone przez kontrole prowadzone przez Inspekcję Transportu Drogowego.

Aby zostać kierowcą taxi na jedne z aplikacji ERES Partner poza chęcią do pracy, należy przedstawić również odpowiednie dokumenty, czyli:

  • zaświadczenie o niekaralności,
  • ważne badania (bez obaw, w tym zawsze pomaga ERES Partner),
  • dokumenty osobiste (dowód osobisty, prawo jazdy)
  • jeżeli praca będzie się odbywała na prywatnym pojeździe, konieczne jest zaświadczenie ze stacji kontroli pojazdów (potwierdzające, że auto jest w pełni sprawne).

Jaki powinien być dobry kierowca kat b w Krakowie, Warszawie czy Lublinie? Przede wszystkim powinien lubić jeździć, być osobą przyjazną i cierpliwą, zawsze uśmiechniętą. W końcu podróż z kierowcą pozytywnie nastawionym do jazdy nigdy nie będzie nieprzyjemna.

Wbrew wielu opiniom, taksówkarzem można stać w prosty sposób. Wystarczy chęć do pracy i dobra motywacja, a wszelkiego rodzaju formalności w znacznej części zostaną załatwione przez ERES Partner.

Współpraca zawsze odbywa się na jasnych i czytelnych dla obu stron zasadach, a wypracowane wynagrodzenie trafia do kierowcy na czas.

Dlaczego warto współpracować z ERES Partner?

ERES Partner daje możliwość pracy w pełnym wymiarze godzin jak i tylko okazjonalnego logowania do aplikacji w celu dorobienia sobie do pensji. Dzięki elastycznemu grafikowi  można swobodnie dopasować godziny jazdy do własnych możliwości.

W przeciwieństwie do wielu innych korporacji, kierowcy pracujący z ERES Partner  nie są narażeni na duże koszty i opłaty wynikające z korzystania z aplikacji. Mogą również przy niewielkich opłatach korzystać jednocześnie z trzech aplikacji (Bolt, Uber, FreeNow).

Jak zostać kierowcą taxi w ERES Partner? To jest znacznie prostsze, niż mogłoby się wydawać. Wystarczy wysłać zgłoszenie  i oczekiwać na kontakt. Wszystkie formalności zostaną załatwione za przyszłego kierowcę, ten będzie musiał tylko dostarczyć niezbędne dokumenty, podpisać umowę i przygotować się do pracy.