Flag_of_Ukraine

Nowe zasady naliczania prowizji ERES Partner – najlepsza oferta na rynku!

Od jakiegoś czasu dochodzą do nas opinie kierowców, że w obliczu rosnących kosztów pracy na taksówce prowizja za rozliczenie jest istotnym obciążeniem budżetu kierowcy. Podobnie jak inni partnerzy w marcu zeszłego roku podnieśliśmy swoją prowizję dodając opłatę 2% od obrotu. Było to spowodowane zmianami w wystawianiu faktur za prowizję przez pośredników (FreeNow, Uber, Bolt), co z kolei wynikało z błędnej interpretacji Wiążącej Informacji Stawkowej. Nie wchodząc w mało zrozumiałe szczegóły – Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej wydał decyzję ostatecznie uznającą postępowanie pośredników za błąd. 1.01.2024r. sytuacja wróciła do normy. W związku z podwyżką minimalnej stawki godzinowej koszty umowy zlecenia to od tej pory 140 zł miesięcznie.

W uwagi na powyższe postanowiliśmy radykalnie obniżyć prowizje ERES Partner. 

Opłata za rozliczenie będzie od 15 stycznia uzależniona od wysokości obrotu w rozliczanym okresie. 50 zł oraz 1% od obrotu zapłacą kierowcy, których obrót nie przekroczy 1000zł. Jeżeli Twój obrót przekroczy 1000zł, lecz nie przekroczy 2000zł prowizja wyniesie jedyne 25 zł i 1% od obrotu. (Jeśli Twój obrót nie przekroczy 1000zł i przełożysz rozliczenie na kolejny tydzień zostaniesz objęty obniżonym progiem prowizji.)

To jednak nie koniec! Jeżeli Twój obrót przekroczy 2000zł, ale nie przekroczy 3000zł prowizja wyniesie 0 zł i 1% od obrotu. Najlepsze warunki mamy dla kierowców najbardziej aktywnych. Jeżeli Twój obrót przekroczy 3000zł NIE ZAPŁACISZ NAM ŻADNEJ PROWIZJI! Dlatego jesteśmy pewni, że to najlepsza oferta na rynku!

Nowa grupa na Facebooku – specjalnie dla kierowców na własnym samochodzie.

Zapraszamy Cię do dołączenia do nowej grupy na Facebooku. Grupa pozwoli nam na częstszy kontakt z kierowcami a także kontakt kierowców ze sobą nawzajem.

Link do grupy – kliknij tutaj.

Do grupy dołączani będą kierowcy, którzy przedstawią się swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem i posiadają aktualną umowę z ERES Partner.

Pozostańmy w kontakcie. Jeżeli masz do nas jakieś pytania – dzwoń śmiało pod numer 723 000 500