Flag_of_Ukraine

Partner TAXI – dlaczego warto skorzystać ze wsparcia?

Coraz więcej osób chce podróżować po mieście szybko, ekonomicznie, co nie zawsze można osiągnąć, korzystając z własnego pojazdu. Stąd też rosnąca popularność taksówek, a tym samym coraz więcej kierowców jest zainteresowanych jazdą taxi, szczególnie z aplikacją Bolt, Uber czy FreeNow. Dlaczego warto skorzystać z pomocy partnera taxi?

Współpraca z ERES Partner – dlaczego warto zostać  kierowcą aplikacji?

Współpraca z partnerem taxi może być zarówno zajęciem etatowym jak i dodatkowym. Wszystko możliwe jest dzięki elastycznemu grafikowi i możliwościom dopasowania czasu pracy do własnych potrzeb. Ponadto, by zostać kierowcą, wcale nie trzeba posiadać własnego pojazdu – można skorzystać z jednego aut wchodzących w skład floty partnera aplikacji. Te już są odpowiednio przygotowane do jazdy, nie trzeba więc poświęcać czasu na ich przygotowanie, można od razu rozpocząć pracę.

Warto pamiętać o tym, że choć w przypadku współpracy z partnerem aplikacji Bolt, Uber czy FreeNow nie jest potrzebne własne auto, to jednak konieczne jest posiadanie licencji taxi. Przez to wiele osób chcących pracować jako kierowca rezygnuje z szukania zatrudniania w tym zawodzie. To błąd. Decydując się na współpracę z ERES Partner, mogą uzyskać pomoc w zdobyciu licencji, ale i w organizacji wielu innych formalności niezbędnych do rozpoczęcia pracy.

Współpraca z ERES Partner może mieć zarówno charakter stały, jak i dorywczy. Grafik jest elastyczny, a sam kierowca ma możliwość decydowania o tym, kiedy i jak długo będzie pracował. Praca w charakterze kierowcy taxi daje możliwość uzyskania atrakcyjnych zarobków. Zapotrzebowanie na usługi taksówkarskie jest coraz większe, a praca jest idealnym rozwiązaniem dla osób lubiących prowadzić pojazdy.

Dlaczego warto współpracować z partnerem taxi?

Kierowca taxi to dziś bardzo dobry zawód, szczególnie przy nawiązaniu współpracy z firmą kurierską, której funkcjonowanie umożliwia wykonywanie dziennie nawet kilkudziesięciu kursów, co pozwala na uzyskanie atrakcyjnych zarobków. Co ważne nawiązując współpracę z partnerem taxi, kierowca nie musi zakładać własnej działalności gospodarczej, co w ostatecznym rozrachunku jest dla niego bardziej opłacalne pod względem finansowym. System rozliczeń jest jasny i korzystny dla kierowcy, który płaci prowizje tylko o tych kursów, które rzeczywiście zostały zrealizowane. Dodatkowo ma on możliwość uzyskania wsparcia przy załatwianiu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy kierowcy mobilnych aplikacji. Partner taxi pomaga na każdy etapie przygotowania do rozpoczęcia zatrudnienia.

Nawiązując współpracę z ERES Partner kierowca nie musi sam kontaktować się z zarządzającymi aplikacjami Bolt, Uber czy FreeNow. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek problemy, kierowca może liczyć na pomoc ERES Partner w ich rozwiązaniu.

Kierowca może skupić się wyłącznie na swojej pracy i na tym, by odbywać jak najwięcej kursów. Wszelkie problemy czy sprawy formalne będą załatwiane przez ERES Partner.