Flag_of_Ukraine

Połączenie studiów z pracą? Spróbuj z nami

Pracujący student to w dzisiejszych czasach coś co nikogo nie dziwi. Coraz więcej osób skutecznie łączy pracę z nauką. To nic nadzwyczajnego, zwłaszcza dla osób, które charakteryzuje upór i determinacja. Odrobinę problematyczne może okazać się znalezienie pracy, która będzie na tyle elastyczna, aby student mógł ją połączyć z nauką. Takich problemów zazwyczaj nie ma w większych miastach. W tych mniejszych należy uzbroić się w cierpliwość. Dla studentów uczących się w Warszawie doskonałą opcją wydaje się być praca jako kierowca kategoria B Warszawa. Zwłaszcza ta we współpracy z takimi platformami jak Uber, Bolt czy też Freenow. A dlaczego?

Jak zacząć zarabiać jako kierowca taxi?

Jeśli wydaje Ci się, że praca kierowcy to coś, w czym się sprawdzisz, nie zwlekaj ani chwili i skontaktuj się z nami! Jesteśmy firmą ERES Partner i dzięki współpracy z nami będziesz mógł reprezentować największe firmy przewozowe takie jak Uber, Bolt czy też Freenow. Jeśli jesteś zdecydowany na pracę jako kierowca Bolta Warszawa, czy też Ubera, albo kierowca Freenow w dowolnym mieście, musisz przygotować kilka dokumentów. Przede wszystkim zaświadczenie o niekaralności. Nasza firma musi mieć pewność, że jesteś odpowiedzialny. Musisz przeprowadzić również badania stanu zdrowia. Potrzebujesz również ubezpieczenie OC. Nie przejmuj się, wszystkie formalności załatwisz w mniej niż 24 godziny! Co więcej, w razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji!

Jakie są zalety pracy jako kierowca taxi?

Jedną z wielu zalet pracy studenta jako kierowca TAXI, jest niezaprzeczalnie możliwość dostosowania godzin pracy do rozkładu zajęć na uczelni. Grafik ustalasz sam. Sam również decydujesz o tym, ile godzin chcesz przepracować. Nikt nie będzie narzucał Ci dni i godzin, w jakie musisz jeździć. Nie ma ryzyka, że ze względu na pracę nie będziesz mógł przygotować się do zajęć, albo w nich uczestniczyć. Co więcej, u nas panują jasne zasady pracy! Wypłata zawsze na czas i to raz w tygodniu. A opłata za korzystanie z potrzebnych Ci do pracy aplikacji wynosi 50 zł! No przyznaj szczerze, studencka kieszeń na pewno to udźwignie. Ponadto, współpraca z nami to gwarancja umowy. Daje Ci ona pewność stabilności i bezpieczeństwa. Nie musisz martwić się o to, że z dnia na dzień zostaniesz bez pracy.

Nie masz auta? To nie problem!

W sytuacji, gdy chciałbyś rozpocząć z nami pracę jako kierowca Ubera, a niestety nie posiadasz samochodu, nie martw się. Nasza firma pomyślała nawet o takiej sytuacji. Posiadamy samochody, które możemy przeznaczyć do Twojej dyspozycji. Nasze samochody idealnie sprawdzają się na uliczkach miast. Są szybkie i zwinne. A jazda nimi wypada niezwykle ekonomicznie. Nasze samochody to komfort użytkowania nie tylko dla Ciebie, ale i również dla klientów. A to ich wygoda jest dla nas niezwykle ważna. Zadowolony klient to klient, który wraca. Chyba nie muszę Ci wspominać, że im więcej zadowolonych klientów tym wyższa wypłata. Nie czekaj – spróbuj!