Flag_of_Ukraine

Poleć pracę w ERES Partner i odbierz 100 zł

ERES Partner jest największym partnerem UBERA, BOLTA oraz FreeNow w Krakowie. Firma zatrudnia wielu kierowców, którzy są niezwykle usatysfakcjonowani ze współpracy i bardzo chętnie polecają taką formę zatrudniania swoim znajomym, którzy również planują rozpocząć działalność w zawodzie taksówkarza. ERES Partner docenia wiernych pracowników, oferując im dodatkowe benefity za każdego poleconego nowego kierowcę taxi.

Jak zarobić na polecaniu ERES Partner?

ERES Partner to rzetelna firma, z którą warto pracować i to nie tylko ze względu na dobre warunki dla taksówkarzy. To również szansa na szybki zarobek bez jakiegokolwiek wysiłku.

Jak zaledwie w kilka chwil można zarobić 100 zł? Wystarczy znać kogoś, kto jest zainteresowany pracą taksówkarza i polecić mu skorzystanie z oferty współpracy z ERES Partner. Kwota ta zostanie doliczona do salda w panelu klienta osoby polecającej.

Wystarczy jedynie, że osoba polecona przyjdzie do biura ERES partner z wizytówką zawierającą ID kierowcy polecającego, aby obie strony mogły sporo zyskać.  Kwota 100 zł zostanie doliczona do panelu kierowcy, gdy polecona osoba dokona przynajmniej trzech rozliczeń.

Nowy kierowca również nie pozostanie bez atrakcyjnego bonusu. Wystarczy, że w momencie podpisania umowy przedstawi wizytówkę zawierającą numer ID kierowcy polecającego, aby otrzymać jeden z dwóch prezentów – koguta TAXI lub jedno darmowe rozliczenie.

Brak wizytówki nie oznacza braku możliwości skorzystania z promocji! Te można odebrać z biura ERES Partner.

Dlaczego warto polecać znajomym współpracę z ERES Partner?

ERES Partner jest firmą zatrudniającą i rozliczającą kierowców aplikacji Uber, Bolt i FreeNow. Współpraca w tym przypadku daje możliwość pracy w zawodzie taksówkarza bez konieczności wyrabiania licencji i zakładania własnej działalności gospodarczej.

Firma wspomaga przyszłych taksówkarzy w przygotowaniach do pracy. Wsparcie dotyczy między innymi przygotowania wszystkich niezbędnych dokumentów, jak i założenia i aktywowania konta w niezbędnej do pracy aplikacji.

Tym, co jest istotne i o czym koniecznie należy wspomnieć polecając współpracę z ERES Partner jest to, że każdy kierowca zawsze będzie dokładnie wiedział, ile zarobi. Zasady rozliczeń są bardzo jasne,  stan zarobków w każdej chwili można sprawdzić w panelu klienta. Dzięki temu każdy pracownik ERES Partner ma pewność, że otrzyma dokładnie tyle pieniędzy, ile zarobi.

Wypłaty realizowane są co tydzień, zawsze terminowo, co pozwala na spokojne planowanie domowego budżetu.

Elastyczne godziny pracy to kolejny argument potwierdzający to, że warto jest współpracować z ERES Partner. To kierowca sam ustala sobie grafik pracy, dlatego jazdę taksówką może traktować zarówno jako główne, jak i dodatkowe źródło dochodu.

Współpraca z ERES Partner niesie ze sobą mnóstwo korzyści, dlatego będąc kierowcą współpracującym z firmą, warto polecać innym taką formę zatrudnienia. Dodatkowo za takie polecanie można jeszcze zarobić dodatkową gotówkę.