Flag_of_Ukraine

Przygotowanie samochodu do jazdy na TAXI

Szybkie i wygodne poruszanie się, zwłaszcza po dużym mieście może być nie lada wyzwaniem, nawet w momencie, gdy mamy własne auto. Decydując się na korzystanie z komunikacji miejskiej, trzeba liczyć się z możliwością występowania dużych opóźnień. Dodatkowo warunki przejazdu tramwajem lub autobusem nie są uznawane za komfortowe. Z tego względu wiele osób decyduje się na poruszanie po mieście taksówką. Taksówka nigdy nie traci na popularności. Co więcej, taki przejazd to w wielu sytuacjach idealna forma transportu. Jednak, aby przejazd taksówką był przyjemny dla klienta, samochód musi zostać prawidłowo przygotowany. Dbając o właściwe przygotowanie taksówki do jazdy, zwiększamy komfort klientów. Zadowolenia klientów to warunek konieczny, aby klient ponownie skorzystał z naszych usług. Jak zatem we właściwy sposób przygotować taksówkę do jazdy? O co zadbać i na co zwrócić szczególną uwagę?

Zadbaj o czyste wnętrze auta

Chcąc zadbać o komfort użytkowników taksówek, należy zatroszczyć się o jej czystość. Czysty samochód z zewnątrz a przede wszystkim wewnątrz sprawia o wiele lepsze wrażenie a przejazd nim to prawdziwa przyjemność. Warto więc zadbać o to, aby w samochodzie nie znalazły się żadne papierki. Należy dopilnować, aby tapicerka była czysta a wnętrze odkurzone. Dobrze byłoby zadbać również, aby we wnętrzu samochodu był wyczuwalny przyjemny zapach. W tym celu doskonale sprawdzą się różnego rodzaju odświeżacze powietrza. Warto jednak postawić na neutralny zapach takiego odświeżacza. Intensywne zapachy mogą skutecznie odstraszać, co może skutkować brakiem aprobaty niektórych klientów.

Zadbaj o właściwy stan techniczny auta

Komfortowy przejazd taksówki powinien opierać się również na bezpieczeństwie. Chcąc zadbać o bezpieczeństwo swoje, a także pasażerów kierowca nie może zapominać o przeglądzie auta, a także jego konserwacji. Taksówka ze względu na ilość pokonywanych kilometrów w ciągu dnia jest w znacznym stopniu narażona na większą ilość usterek. Wiąże się to ze zwiększoną eksploatacją samochodu. Regularna jego konserwacja, a także wymiana zużytych części to podstawa bezpiecznej jazdy. Zmniejsza to ryzyko wystąpienia kolizji, a także przymusowego postoju w przypadku awarii auta w trakcie kursu. Taki postój wiąże się ze stratą czasu, co niekoniecznie może się spodobać pasażerom. Warto więc zadbać, aby do takiej sytuacji po prostu nie doszło. Osoby współpracujące z ERES Partner mogą korzystać z usług ERES Garage, czyli firmowego warsztatu samochodowego na specjalnych warunkach.

Zadbaj o atrakcyjny wygląd samochodu

ERES Partner doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest komfort pasażerów w trakcie przejazdu taksówką. Przejazd ten ma być szybki, bezpieczny, przyjemny. Dodatkowo fajnie, jeśli będzie on odbywał się atrakcyjnie wyglądającym autem. Odpryśnięty lakier tu czy ówdzie lub karoseria pokryta rdzą nie wpływa pozytywnie na komfort pasażerów w trakcie jazdy. ERES Garage doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego poza naprawą pojazdów oferują usługi detailingowe samochodów. Usługi te dla kierowców ERES Partner dostępne są z rabatem 15%. Decydując się na nie, masz pewność, że Twój samochód zostanie poddany zabiegom m.in. oczyszczenia, konserwacji i renowacji. Usługa ta dotyczy zarówno zewnętrznej strony pojazdu, jak i jego wnętrza. Mając więc na uwadze komfort pasażerów, warto zdecydować się na jej wykonanie. Fajnie, aby detailing samochodu był wykonywany systematycznej. Za sprawą 15% zniżki w ERES Garage jest to możliwe!