Flag_of_Ukraine

Rozliczenia a flota, jaką współpracę wybrać?

ERES Partner jest wiodącym na rynku partnerem rozliczeniowym umożliwiającym rozpoczęcie współpracy, jako kierowca taksówki za pośrednictwem doskonale każdemu znanych aplikacji, takich jak Uber, Bolt i FreeNow. Współpraca z nami to czysta przyjemność! Podchodzimy do naszych obowiązków w pełni profesjonalnie. Z nami w łatwy sposób zarobisz pieniądze! Dzięki nam, masz możliwość zawarcia różnego rodzaju umów! Wszystko po to, aby ułatwić Ci zarabianie pieniędzy! Współpraca z nami jest jasna i przejrzysta. Przebiega według ściśle określonych zasad. Możesz współpracować z nami, jeżdżąc własnym autem. Jeśli jednak go nie masz, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś korzystał z naszego. Rozliczenie, czy flota? O co w tym tak właściwie chodzi? Czym się różnią te dwa sposoby współpracy. Który wybrać?

Partner rozliczeniowy

Współpraca z ERES Partner, jako partnerem rozliczeniowym kryje w sobie wiele zalet. Ten rodzaj współpracy obliguje Cię do posiadania własnego samochodu. Jest to jednak dla Ciebie prawdziwa niezależność. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że nie musisz posiadać własnej działalności gospodarczej. Podpisujesz z nami umowę, a my dajemy Ci dostęp do takich aplikacji jak Uber, Bolt oraz FreeNow. My także rozliczamy się za Ciebie z tymi firmami. Dodatkowo zawsze służymy wsparciem! Jesteśmy do Twojej dyspozycji zawsze wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba. Wszystko to masz w cenie zaledwie 50 złotych. Zero ukrytych kosztów. Dodatkowo w ERES Partner nie ma wewnętrznych wymagań dotyczących godzin pracy w ciągu dnia lub tygodnia, które musisz przepracować. U nas to Ty jesteś szefem. To Ty decydujesz, ile pracujesz i kiedy pracujesz. To Ty ustalasz swój tygodniowy grafik. To dobra informacja. Współpracując z nami, możesz robić to na cały lub część etatu. To, ile czasu spędzić za kółkiem uzależnione jest tylko i wyłącznie od Twoich potrzeb i możliwości. To także duży plus dla osób, które nie mają doświadczenia w pracy za kółkiem. Takie osoby mogą bowiem przekonać się na własnej skórze, czy taki rodzaj pracy jest dla nich odpowiedni.

Flota

W sytuacji, gdy osoba chcąca rozpocząć współpracę z ERES Partner ma prawo jazdy, jednak nie ma własnego samochodu, nic nie stoi na przeszkodzie, aby współpraca ta doszła do skutku. W takich przypadkach kierowcy jeżdżą samochodami floty ERES Partner. Nasi kierowcy mają do dyspozycji w pełni sprawne samochody hybrydowe, rocznik +2017. Samochody, które wchodzą w skład Floty ERES Partner świetnie sprawdzają się na miejskich drogach. Jazda nimi jest ekonomiczna, a ich zwrotność wpływa na to, że łatwo nimi zaparkować nawet w bardzo trudnych warunkach miejskich. Mieszczą się po prostu wszędzie. Jazda nimi nawet w bardzo zatłoczonym mieście nie sprawi nikomu zbyt wielkiej trudności. Poruszanie się samochodami floty ERES Partner to wysoki komfort zarówno dla kierowcy, jak i pasażera. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, abyś rozpoczął współprace z ERES Partner właśnie na takich zasadach.

Na jaki rodzaj współpracy się zdecydować?

Odpowiedź na to pytanie jest banalnie prosta! Współpracuj z ERES Partner na takich zasadach, które Ci najbardziej odpowiadają. Każdy rodzaj współpracy z nami jest dobry! Bez względu na to, na jaki jej rodzaj się zdecydujesz, zawsze otrzymasz wypłatę na czas. Co więcej, w ERES Partner środki na Twoim koncie pojawią się raz w tygodniu, a nie jak w przypadku innych firm raz w miesiącu. Czy zatem współpraca z ERES Partner się opłaca? Oczywiście, że tak i to obojętnie na jakich warunkach.