Flag_of_Ukraine

Rozpoczęcie pracy jako kierowca a formalności

Rozpoczęcie pracy na stanowisku kierowcy taksówki wcale nie wymaga załatwienia wielu formalności, tak jakby się to wielu osobom mogło wydawać. Prawda jest taka, że nawiązując współpracę ERES Partner kierowca nie musi robić praktycznie nic, ponieważ niemal wszystkie sprawy formalne zostaną załatwione za niego.

Szybko, prosto i przyjemnie

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z ERES Partner? To nie tylko możliwość elastycznych godzin pracy czy jasna i przejrzysta forma rozliczenia lub możliwość korzystania z trzech aplikacji (Bolt, Uber, FreeNow).. To również duża wygoda dla przyszłego kierowcy, który w zasadzie poza chęcią do pracy i właściwym przygotowaniem pojazd nie musi robić nic więcej. Wszelkie formalności w zasadzie zostaną załatwione za niego łącznie ze sprawami urzędowymi oraz skierowaniem na badania. Sam kierowca musi zadbać wyłącznie o dostarczenie wymaganych dokumentów oraz mieć chęć do rozpoczęcia pracy.

Co należy zrobić, by móc nawiązać współpracę z największym partnerem Uber, Bolt, FreeNow? Przede wszystkim należy zgłosić swoją chęć do pracy. Można zrobić to online, wygodnie bez wychodzenia z domu. Należy wypełnić jedynie formularz na stronie internetowej, który jest prosty i nie wymaga uzupełniania wielu informacji. Tylko tych niezbędnych i absolutnie podstawowych. Na tym działania przyszłego kierowcy prawie  się kończą. Będzie on musiał jeszcze dostarczyć wymagane dokumenty oraz podpisać umowę. Cała procedura jest naprawdę szybka i bardzo prosta, a po jej zakończeniu kierowca śmiało może rozpoczynać swoją taksówkarską działalność.

Minimum formalności, maksimum zadowolenia

Współpraca z ERES Parter to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą pracować w zawodzie kierowcy taxi, jednak nie mają czasu na załatwianie wszelkich formalności. W tym przypadku nie ma potrzeby wyrabiania licencji (co trochę trwa, a przy tym wymaga poniesienia pewnych nakładów finansowych z własnych środków). Kierowcy zatrudnieni przez ERES Partner nie muszą również zakładać własnej działalności gospodarczej, co bez wątpienia będzie dla nich dużym ułatwieniem.

Warto przy tym podkreślić, że brak własnej działalności oraz licencji nie oznaczają, że praca jest nielegalna. ERES Partner, zatrudniając kierowców, zapewnia im legalną możliwość jazdy na taxi, co zostało potwierdzone przez liczne kontrole przeprowadzone przez Inspekcję Transportu Drogowego. 

W ERES Parter kierowcy za korzystanie z aplikacji Bolt ,Uber czy FreeNow płacą niewielkie stawki. Rozliczani są co tydzień, a wynagrodzenie zawsze trafia do nich na czas. Wszystko odbywa się szybko i sprawnie w panelu kierowcy znajdującym się w aplikacji.

Nowi kierowcy mogą zawsze liczyć na pełne wsparcie nie tylko przy wszelkich formalnościach związanych z rozpoczęciem pracy, ale również tych powiązanych z jej wykonywaniem. Dzięki temu kierowcy mają satysfakcję i przyjemność z pracy, a pasażerowie mogą cieszyć się miłym i bezpiecznym przejazdem.