Flag_of_Ukraine

Wypadek i unieruchomiona taksówka? To nie problem!

Na wypadek lub kolizję narażony jest każdy, kto jeździ nieostrożnie lub ma pecha i trafia na kierowcę, który przez popełnione przez siebie błędy doprowadza do kolizji czy wypadku. Co w sytuacji, gdy uczestnikiem zdarzenia drogowego jest taksówka? Czy unieruchomiony pojazd jest rzeczywiście problemem? Nie jest to żaden kłopot pod warunkiem, że rozwiązaniem problemu zajmie się kompetentna jednostka.

Szybka naprawa unieruchomionej taksówki? Tylko z ERES Garage!

Zniszczoną taksówkę trzeba jak najszybciej naprawić. Najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z oferty warsztatu samochodowego ERES Garage – w tym miejscu każdy pojazd zostanie naprawiony szybko i skutecznie. Dzięki temu, że pracownicy warsztatu zawsze podchodzą indywidualnie do każdego przypadku, każdy będzie usatysfakcjonowany z wykonanej naprawy.

ERES Garage oferuje pełen zakres usług związanych z mechaniką samochodową. Taksówka, która trafi do warsztatu, zostanie naprawiona w każdym aspekcie, a nowoczesna diagnostyka pozwoli ustalić, czy po kolizji nie doszło do dodatkowych, niewidocznych i trudnych do ukrycia usterek.

Kierowca oddając auto do warsztatu może liczyć nie tylko na profesjonalną pomoc, a gdy będzie taka potrzeba, może otrzymać auto zastępcze na czas naprawy uszkodzonego pojazdu.

Wypadek z winy innego kierowcy? Taksówkarz ma możliwość skorzystania z naprawy bezgotówkowej!

Jeżeli wypadek czy kolizja dorogowa miały miejsce nie z winy kierującego taksówką, wówczas ten może się ubiegać o bezgotówkową naprawę pojazdu, korzystając z oferty Zaniżonej Szkody. W takim przypadku wszystkie usterki zostaną naprawione z polisy OC sprawcy, a rozliczenie odbywa się pomiędzy ubezpieczycielem, warsztatem a Zaniżoną Szkodą. Kierowca nie musi się niczym martwić. Wystarczy, że uzbroi się w cierpliwość i poczekać na możliwość odbioru pojazdu, gdy ten zostanie już całkowicie naprawiony.

Co jednak w sytuacji, gdy taksówkarz nie może sobie pozwolić na przestoje w pracy, oczekując na odbiór naprawionego auta? Jeżeli pojazd należał do floty korporacji  czas oczekiwania nie będzie problemem, gdyż kierowca otrzyma kolejne, które będzie mógł wykorzystywać do pracy. Nieco inaczej jest w przypadku tych, którzy pracę kierowcy taxi wykonują na swoim własnym aucie. Niekiedy naprawa usterek może zająć nieco czasu, a przez brak auta kierowca nie będzie mógł zarabiać. Na szczęście jest skuteczne rozwiązanie tego problemu. Korzystając z naprawy bezgotówkowej poprzez Zaniżoną Szkodę, można również postarać się o udzielenie zastępczej taksówki, na czas oczekiwania na naprawę własnego pojazdu.

Jak uzyskać samochód zastępczy? To naprawdę bardzo proste. Wystarczy zadzwonić do Zaniżonej Szkody, wybrać pojazd, który posłuży za taksówkę i po podpisaniu dokumentów online kierowca uszkodzonego pojazdu może powrócić do pracy. Co ważne, samochód dostarczany jest w wyznaczone miejsce, kierowca nie musi więc nigdzie jeździć, by wypożyczyć auto, dopóki nie odzyska swojego, gdy już zostaną w nim wykonane wszystkie niezbędne naprawy.