Flag_of_Ukraine
logo_bolt

PRACA BOLT KRAKÓW

PRACUJ JAKO KIEROWCA NA SAMOCHODZIE WŁASNYM LUB FLOTOWYM

Zostaw swój numer telefonu, skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy Cię o dalszych krokach.

  PRACA JAKO KIEROWCA Bolt Kraków - co warto wiedzieć?

  Bolt to bardzo popularna alternatywa dla tradycyjnych taksówek. Firma funkcjonuje na polskim rynku od 2017 roku. Pierwsza nazwa korporacji to Taxify, początkowo działająca wyłącznie w Warszawie, jednak bardzo szybko jej działalność została rozszerzona niemal na całą Polskę Bolt Kraków cieszy się dużym zainteresowaniem, znacznie większym niż tradycyjne korporacje taksówkarskie, które mają coraz większy problem z zainteresowaniem pasażerów.

  Bolt na tle tradycyjnych korporacji wyróżnia się nie tylko wysoką jakością obsługi pasażerów, ale również stosunkowo niskimi cenami za przejazdy. Dodatkowo w przypadku Bolt Kraków zamówienie przejazdu jest naprawdę szybkie i proste - wystarczy skorzystać z aplikacji, wpisać miejsce odbioru i docelowe miejsce podróży i oczekiwać na przyjazd kierowcy. w odróżnieniu od klasycznych taksówek, Bolt nie wymaga połączenia z dyspozytornią, które w niektórych przypadkach może być utrudnione.

  APLIKACJA BOLT - JAK DZIAŁA?

  Działanie aplikacji Bolt jest naprawdę bardzo proste i to zarówno dla kierowców jak i pasażerów, którzy decydują się na podróżowanie w ten sposób. Co wyróżnia aplikacje Bolt Kraków spośród wszystkich innych aplikacji przewozowych? To nie tylko prostota obsługi, ale również przejrzyste kalkulowanie cen przejazdu.

  Po zaakceptowaniu przejazdu przez kierowcę pasażer będzie znał nie tylko trasę, ale i cenę przejazdu, kwota pozostanie niezmienna. W obliczaniu wysokości opłaty za przewóz brana jest pod uwagę najkrótsza trasa prowadząca z miejsca odbioru do miejsca docelowego. Do szacowania wyników bierze się również pod uwagę natężenie ruchu drogowego na wyznaczonej trasie oraz liczbę przystanków zaplanowanych przez klienta (o ile oczywiście takie będą).

  Każdy z kursów realizowanych przez aplikację Bolt finalizowany jest przez e-kase, a pasażer otrzymuje e-paragon. To bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ ani pasażer ani kierowca nie muszą podejmować przy tym dodatkowych działań. Wszystko odbywa się automatycznie.

  Jak się zarabia PRACUJĄC JAKO KIEROWCA Bolt W KRAKOWIE?

  Dlaczego kierowcy tak chętnie chcą pracować jako kierowca Bolt Kraków? Jednym z powodów są atrakcyjne zarobki, a także jasne zasady współpracy. Kierowca w aplikacji ma wzgląd w wysokość zgromadzonych środków w danym okresie rozliczeniowym. Ma również dostęp do różnego rodzaju bonusów oraz stopnia ich realizacji. To pozwala na sprawdzenie wysokości zarobków w dowolnym, dogodnym dla kierowcy momencie. Ciekawą opcją dla kierowców jest również możliwość sprawdzania statystyk, zarówno przyjętych, jak i odrzuconych zleceń.

  Aplikacja Bolt umożliwia kierowcy przyjmowanie nawet kilku zleceń z rzędu - to oznacza, że zanim zakończy jeden kurs, już może zaakceptować kolejny. To bardzo dobre rozwiązanie dla kierowców, dzięki któremu będą mogli zarobić jeszcze więcej.

  bolt kraków - sprawna komunikacja pomiędzy kierowcą i pasażerem

  Bolt to aplikacja taksówkarska zupełnie inna od tradycyjnych korporacji i to pod wieloma względami. Tym, co jest niespotykane w przypadku konkurencji jest to, że Bolt Kraków umożliwia sprawną komunikację pomiędzy kierowcami i pasażerami. Kierowca aplikacji Bolt może bezpiecznie wykonywać połączenia telefoniczne czy połączenia VOIP. Warto wspomnieć tu o tym, że Bolt Kraków maskuje numer kierowcy przez numer stacjonarny, dzięki temu jest on całkowicie zabezpieczony.

  Jednym ze sposobów komunikacji pomiędzy klientami a pasażerami jest również system ocen w pięciostopniowej skali. Każdy pasażer po zrealizowanym kursie ma prawo wystawić kierowcy ocenę, jeżeli chce może również dopisać do oceny komentarz. W większości przypadków okazuje się, że im wyższa jest ocena tym kierowca ma większe szanse na wyższe zarobki. Kierowcy z dobrymi ocenami i dużą liczbą pozytywnych komentarzy są priorytetowo przydzielani do zleceń z najbliższej okolicy.

  PRACUJ JAKO KIEROWCA BOLTA W KRAKOWIE

  W ostatnich latach rynek usług taksówkarskich przeżywa prawdziwy rozkwit. Klienci nie tylko coraz chętniej korzystają z przewodów korporacjami taksówkarskimi, ale przede wszystkim wyrażają zainteresowanie różnego rodzaju aplikacjami mobilnymi, które są proste i przejrzyste w obsłudze, umożliwiając szybkie zamówienie przejazdu. Ze względu na jasne zasady współpracy i dogodne warunki coraz więcej osób jest także zainteresowanych pracą w charakterze kierowcy w Bolt Kraków.

  ERES Partner Kraków