Flag_of_Ukraine
logo_uber

PRACA UBER KRAKÓW

PRACUJ JAKO KIEROWCA NA SAMOCHODZIE WŁASNYM LUB FLOTOWYM

Zostaw swój numer telefonu, skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy Cię o dalszych krokach.

  Czym jest i jak działa Uber Kraków?

  Uber to usługa ciesząca się coraz większą popularnością, z której korzysta znacznie ponad 80 krajów całego świata. To aplikacja pozwalająca na szybki i wygodny kontakt z kierową w celu zamówienia przejazdu - w przeciwieństwie do tradycyjnych korporacji tu nie trzeba długo czekać na nawiązanie połączenia. Co istotne, Uber Kraków poza wygoda i łatwością zamówienia przejazdu oferuje swoim klientom korzystne, bardzo konkurencyjne ceny.

  W Polsce Uber funkcjonuje od 2013 roku, początkowo aplikacja działała wyłącznie w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Trójmieście, we Wrocławiu oraz na obszarze Aglomeracji Śląskiej. Dziś już coraz więcej miast korzysta z aplikacji Uber. Uber Kraków to aplikacja bardzo prosta w użytkowaniu. Wystarczy tylko wybrać punkt odbioru i miejsce docelowe, a następnie oczekiwać na potwierdzenie usługi przez kierowcę, który znajduje się najbliżej. Co ważne, tu nie ma ukrytych kosztów. Pasażer po wyznaczeniu trasy przejazdu doskonale wie, jaki będzie jej koszt.

  UBER KRAKÓW z perspektywy klienta

  Jak korzystać z aplikacji Uber w Krakowie? Przede wszystkim należy zainstalować odpowiednią aplikację. Aby skorzystać z możliwości przejazdu, należy zgłosić potrzebę przejazdu - pierwszy krok to wybór lokalizacji będącej punktem początkowym przejazdu, kolejny to wybór miejsca docelowego, do którego pasażer chce zostać dowieziony. Miejsce odbioru można podawać na dwa sposoby - pierwszy to skorzystanie z lokalizacji w smartfonie (GPS), drugi natomiast polega na ręcznym wprowadzaniu danych.

  Zgłoszenie potrzeby przewozu zostaje skierowane do kierowcy, który znajduje się najbliżej punktu odbioru. Gdy kierowca zaakceptuje zgłoszenie, pasażer otrzyma informację o marce samochodu, numerze rejestracyjnym i kierowcy, który ma się stawić w wyuczonym miejscu. Po wprowadzeniu adresu miejsca docelowego pasażer będzie mógł poznać nie tylko planowaną trasę, ale również koszt i czas przejazdu. Po złożeniu zamówienia pasażer ma 5 minut na bezpłatne anulowanie przejazdu.

  Każdy z pasażerów może oceniać przejazdy i kierowców, z którymi podróżowali. Ocena odbywa się w pięciostopniowej skali, istnieje również możliwość wystawienia komentarza. Przejazd Uberem nie wymaga posiadania przy sobie gotówki - wystarczy powiązać aplikację a kartą, wówczas opłata za przejazd pobierana jest automatycznie po zakończeniu jazdy.

  Uber Kraków z perspektywy kierowcy

  Jak z perspektywy kierowcy wygląda współpraca z Uber Kraków? Jest ona prosta i bardzo przejrzysta. Kierowca chcący pracować z Uber Kraków podobnie jak pasażer musi ściągnąć odpowiednią aplikację - to właśnie za jej pośrednictwem będzie otrzymywał powiadomienia o zgłaszanych w okolicy zamówieniach na przejazdy. Kierowca Uber Kraków nie musi zaakceptować każdego zgłoszenia, jeżeli z jakiegoś powodu nie może zrealizować przejazdu, może odrzucić zgłoszenie - w takim przypadku otrzyma je kierowca, który znajduje się najbliżej.

  Dla Uber Kraków najważniejsza jest dbałość o komfort i bezpieczeństwo przewożonych pasażerów. Z tego też powodu każdy, kto chce spróbować swoich sił we współpracy z Uber Kraków, powinien przedstawić zaświadczenie o niekaralności oraz posiadać prawo jazdy przynajmniej przez rok.

  PRACA jako kierowca UBER Kraków - FORMY WSPÓŁPRACY

  W klasycznych korporacjach kierowcy decydujący się na jazdę na taksówce muszą założyć własną działalność gospodarczą, samodzielnie rozliczać się z Urzędem Skarbowym, odprowadzać składki, ważne jest także to, by posiadali kasę fiskalną, taksometr i licencję. W przypadku współpracy z ERES Partner jako kierowca Uber, kierowca sam może wybrać dogodną dla siebie formę współpracy, nie musi przy tym załatwiać wszystkich formalności. Kierowca taksówki bez własnego auta? To jest jak najbardziej możliwe, można przy tym skorzystać z jednego z aut floty partnera współpracującego z Uber Kraków.

  Aby zostać kierowcą Ubera w Krakowie, trzeba spełnić kilka bardzo prostych warunków. Oczywiście prawo jazdy i chęć do pracy są najważniejsze. Ponadto konieczne jest wykonanie stosownych badań lekarskich oraz przedstawienia zaświadczenia o niekaralności - to bardzo ważne, ponieważ Uber Kraków kładzie duży nacisk na komfort i bezpieczeństwo pasażerów.

  Jeżeli kierowca będzie świadczył usługi przewozu wykorzystując swoje własne prywatne auto będzie musiał zadbać o jego odpowiednie wyposażenie oraz przedstawić potwierdzenie przeglądu technicznego potwierdzające, że auto jest sprawne i spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Kierowca będzie musiał również potwierdzić, że pojazd, który będzie wykorzystywał w pracy, należy do niego.

  PRACUJ JAKO KIEROWCA UBERa KRAKOWIE

  Gdzie znaleźć zatrudnienie oferujące elastyczne godziny pracy oraz uczciwe i korzystne rozliczenie pracy kierowcy? To wszystko ma do zaoferowania kierowcom ERES Partner - partner aplikacji Uber Kraków.

  ERES Partner Kraków