Flag_of_Ukraine
logo_bolt

praca bolt lublin

ZOSTAŃ KIEROWCĄ W LUBLINIE NA SAMOCHODZIE WŁASNYM LUB FLOTOWYM

Zostaw swój numer telefonu, skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy Cię o dalszych krokach.

  bolt lublin - czym jest?

  Bolt Lublin to obecnie jeden z najpopularniejszych miejskich środków transportu, działający szybko, sprawnie i na jasnych zasadach. To nie tylko sposób na podróżowanie, ale i zarabianie. W Bolt Lublin zatrudnienie może znaleźć każdy, kto tylko spełni kilka absolutnie podstawowych warunków. To praca zarówno na pełen etat, jak i tylko dorywczo, dla osób szukających dodatkowego źródła dochodu.

  Bolt (kiedyś znany pod nazwą Taxify) jest estońskim startupem funkcjonującym od 2013 roku. Inicjatorem powstania aplikacji był Markus Villig, niespełna dwudziestolatek, który chciał zrewolucjonizować przejazdy w Rydze i Tallinie tak, by można było wyszukiwać kierowców szybko i wygodnie, za pośrednictwem dedykowanej aplikacji. Jego plan powiódł się w 100% a dziś Bolt Lublin jest jedną z najpopularniejszych form podróżowania po mieście.

  Siedziba Bolta znajduje się w Tallinie, a usługi świadczone są w ponad 150 miastach w 35 krajach nie tylko Europy, ale i Ameryki Północnej, Afryki czy Bliskiego Wschodu. W Polsce Bolt funkcjonuje od grudnia 2016 roku. Pierwszym miastem, w którym się pojawił, była Warszawa, dziś jednak korporacja z dużym powodzeniem funkcjonuje w niemal każdym większym mieście na terenie całego kraju.

  bolt lublin dla pasażerów - jak korzystać?

  Korzystanie z aplikacji Bolt Lublin jest naprawdę bardzo proste i każdy sobie z tym poradzi. W pierwszej kolejności należy oczywiście pobrać aplikację na wybrane urządzenie mobilne i założyć konto. To wymaga tylko kilku podstawowych danych takich jak numer telefonu, adres e-mail oraz dane karty płatniczej, jeżeli zostanie wybrana ta forma płatności. Po podaniu wszystkich danych konto jest gotowe i można zamówić już pierwszy przejazd. Przy zamówieniu kursu należy podać miejsce odbioru (które przy włączonej opcji GPS ustawiane jest automatycznie) oraz miejsce docelowe, do którego kurs ma zostać zrealizowany.

  Aplikacja łączy użytkownika z kierowcą, który znajduje się najbliżej. Po zaakceptowaniu przejazdu wyświetlone zostaje zdjęcie kierowcy, jego imię i ocena wystawiona przez użytkowników, a także numer rejestracyjny i model samochodu. Pojawia się również informacja kosztach przejazdu i szacowanym czasie przybycia na miejsce. Jeżeli pod aplikację podpięta jest karta, wówczas po zakończeniu kursu opłata jest automatycznie pobierana.

  Każdy, kto skorzysta z przejazdu Uber Lublin, ma prawo do wystawienia kierowcy oceny (w pięciostopniowej skali), opcjonalnie może również umieścić komentarz dotyczący przejazdu.

  Kategorie pojazdów Bolt Lublin

  Każdy, tylko choć raz zamawiał przejazd za pośrednictwem Bolt Lublin z pewnością zauważył, że w aplikacji znajduje się kilka kategorii pojazdów. Bolt Comfort to opcja dla osób, którym zależy na większej przestrzeni i komforcie przejazdu. Istnieje również Bolt Pets - w tej kategorii mogą być przewożone domowe zwierzęta (psy, koty, fretki, króliki, świnki miniaturki itp.). Należy jednak wspomnieć, że ta kategoria nie jest dostępna w każdym mieście. Jeżeli w przejeździe uczestniczy 6 osób, dla nich najlepszym wyborem będzie kategoria Bolt XL.

  JAK ZOSTAĆ KIEROWCĄ BOLT LUBLIN?

  Jak zostać kierowcą Bolt Lublin? Nie jest to zadanie trudne, a można je sobie jeszcze bardziej ułatwić nawiązując współpracę z jednym z partnerów. Osoba chcąca być kierowcą w Bolt Lublin koniecznie musi być pełnoletnia i posiadać przynajmniej roczne doświadczenie w prowadzeniu pojazdów.

  Ważne są również badania medyczne i psychofizyczne. W przypadku świadczenia usług transportowych własnym autem (można również skorzystać z floty ERES Partner) konieczne jest również odpowiednie przygotowania auta do świadczenia usług przewozowych. Auto, które wejście w skład floty Bolt Lublin musi mieć ważne badania techniczne oraz aktualną polisę OC.

  PRACUJ JAKO KIEROWCA BOLTA W LUBLINIE

  Kierowca, który spełni wszystkie wymagania, może samodzielnie dodać auto do aplikacji i rozpocząć swoją pracę (możliwe jest to tylko w przypadku założenia własnej działalności - w przeciwnym wypadku za dodanie do aplikacji odpowiada partner, z którym współpracuje). Wszystkich kierowców chcących podjąć pracę jako kierowca Bolt w Lublinie zapraszamy do kontaktu!

  ERES Partner Lublin