Flag_of_Ukraine

Wszystko o aplikacji Bolt

Myślisz o rozpoczęciu pracy, jako kierowca taksówki? Rozważasz możliwość rozpoczęcia współpracy z taką firmą jak Bolt? Nic dziwnego, współpraca przy pomocy aplikacji w telefonie to w ostatnim czasie zyskująca na popularności forma zarabiania pieniędzy, jako kierowca samochodu.

Może pracujesz już jako kierowca kat B i zastanawiasz się, jak wygląda praca w Bolcie? Chciałbyś rozpocząć z nimi współpracę, jednak brakuje Ci odpowiednich informacji i nie wiesz, czy warto rozpocząć działania? Zebraliśmy dla Was w jednym miejscu wszystkie istotne informacje dotyczące pracy przy pomocy aplikacji Bolt. Wierzymy, że taka ściągawka ułatwi Wam podjęcie decyzji i późniejszą pracę. Zapraszamy do lektury!

Aplikacja Bolt – kto może z niej korzystać i ile to kosztuje?

Z aplikacji Bolt Kraków lub Bolt Warszawa kierowca ma możliwość korzystania za darmo na każdym urządzeniu posiadającym kartę SIM. Dotyczy to zarówno urządzeń Android, jak i iOS. To kierowca decyduje czy będzie to telefon, tablet, czy też jakiś inny rodzaj sprzętu elektronicznego. Przy pomocy aplikacji zarówno kierowca, jak i pasażer poznaje ewentualny koszt przejazdu już przed jego realizacją. Dzięki temu zarówno kierowca, jak i pasażer wiedzą ile wyniosą koszty kursu. Kierowca wie, ile zarobi, a pasażer wie, ile będzie musiał zapłacić. Aplikacja także ustala optymalną trasę przejazdu, co znacznie ułatwia pracę kierowcy.

Za sprawą aplikacji zawsze wiesz, ile zarobisz

Rozpoczynając realizację przyjętego przez kierowcę zlecenia, ten doskonale wie, ile zarobi. Aplikacja bierze pod uwagę kilka danych i na ich podstawie kalkuluje koszty przejazdu. Obliczając koszt przejazdu, aplikacja bierze pod uwagę m.in. długość przejazdu oraz czas trwania. Aplikacja zawsze wybiera najkrótszą drogę. Zazwyczaj cena w trakcie realizacji kursu nie ulega zmianie. Jeśli jednak zmieni się adres miejsca docelowego, cena również może się zmienić.

Dodatkowe zadania, dodatkowy zarobek

Za sprawą aplikacji Bolt kierowca taxi Warszawa, Kraków czy też Lublin ma możliwość realizacji dodatkowych zadań. Wiąże się to z dodatkowym zarobkiem. W aplikacji zadania te publikowane są z odpowiednim wyprzedzeniem. Dzięki temu każdy kierowca pragnący wziąć udział w tego typu promocji jest w stanie odpowiednio zaplanować swój dzień pracy. Im więcej zrealizowanych dodatkowych zadań, tym wyższe zarobki dla kierowcy.

Bezpośredni dostęp do statystyk przejazdów

Za sprawą aplikacji Bolt kierowca zawsze ma dostęp do statystyk przejazdów. Za ich sprawą kierowca ma możliwość na bieżąco kontrolować swoją statystykę aktywności m.in. bezpośrednio w aplikacji, znajdziesz statystyki swoich przejazdów. Zobaczysz w nich, przejazdy zaakceptowane, odrzucone i nieprzyjęte, listę powodów anulacji, a także ocenę pasażerów.

Bezpośredni kontakt z klientem

Za sprawą aplikacji Bolt kierowca ma możliwość bezpośredniego kontaktu z klientem. Kierowca może nawiązać z klientem połączenie VOIP lub klasyczne połączenie telefoniczne. Przy czym zachowany jest maksymalny poziom bezpieczeństwa zarówno kierowcy, jak i klienta. Nie mają bowiem oboje dostępu do swoich numerów telefonów.

Dostępne różne funkcje jazdy

Za sprawą aplikacji Bolt istnieje możliwość skorzystanie z różnego rodzaju przejazdów. Przykładowo „przejazd pod rząd” umożliwia kierowcy przyjęcie do realizacji kolejnego zlecenia, zanim zakończeniu ulegnie aktualnie realizowany. Natomiast za sprawą przejazdów „po drodze” kierowca ma możliwość realizowania zleceń, które znajdują się w pobliżu Ciebie lub na trasie obecnego kursu.